ebook Opowieści o Bauchelainie i Korbalu Broachu. Tom 1
3.99 / 5.00 (liczba ocen: 4935)

Opowieści o Bauchelainie i Korbalu Broachu. Tom 1
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
24.90 zł
28.05 zł Lub 25.25 zł
31.35 zł Lub 28.22 zł
33.00 zł
26.65 zł
26.67 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Krwawy trop w portowym mieście Smętna Lalunia diaboliczny zabójca grasuje na ulicach i panika ogarnia mieszkańców niczym gorączka.

Legendarny pech Emancipora Reesea sprawia, że jego pracodawca jest ostatnią z ofiar zabójcy. Do miasta przybyło jednak dwóch nieznajomych, którzy umieścili na Rondzie Rybnym cuchnącą magią notatkę z informacją, że potrzebują lokaja. Męty Końca Śmiechu po szczęśliwym pobycie w Smętnej Laluni czarodzieje Bauchelain i Korbal Broach wraz ze swym lokajem Emanciporem Reeseem wyruszają na szerokie morza na statku Słoneczny Lok. Niestety, w jego ładowni kryją się rzeczy, których nie dostrzegają bystre oczy załogi, i budzi się odrażająca groza. Panujący w mieście Dziwo zapał do dobra może mieć katastrofalne skutki.

Nikt nie rozumie tego lepiej niż Bauchelain i Korbal Broach, dwaj dzielni obrońcy wszystkiego, co złe. Bezlitośni nekromanci i ich ogłupiały od nałogów lokaj, Emancipor Reese woplątują się w spisek mający doprowadzić do całkowitej ruiny dobra.

Czasami trzeba zniszczyć cywilizację w imię cywilizacji.

Opowieści o Bauchelainie i Korbalu Broachu. Tom 1 od Steven Erikson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć