ebook Opowieści o Bauchelainie i Korbalu Broachu. Tom 1
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 4962)

Opowieści o Bauchelainie i Korbalu Broachu. Tom 1
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 25.41
wciąż za drogo?
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
-9% 25.41 zł Lub 22.87 zł
33.00 zł
33.00 zł Lub 29.70 zł
25.67 zł
26.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Krwawy trop w portowym mieście Smętna Lalunia diaboliczny zabójca grasuje na ulicach i panika ogarnia mieszkańców niczym gorączka.

Legendarny pech Emancipora Reesea sprawia, że jego pracodawca jest ostatnią z ofiar zabójcy. Do miasta przybyło jednak dwóch nieznajomych, którzy umieścili na Rondzie Rybnym cuchnącą magią notatkę z informacją, że potrzebują lokaja. Męty Końca Śmiechu po szczęśliwym pobycie w Smętnej Laluni czarodzieje Bauchelain i Korbal Broach wraz ze swym lokajem Emanciporem Reeseem wyruszają na szerokie morza na statku Słoneczny Lok. Niestety, w jego ładowni kryją się rzeczy, których nie dostrzegają bystre oczy załogi, i budzi się odrażająca groza. Panujący w mieście Dziwo zapał do dobra może mieć katastrofalne skutki.

Nikt nie rozumie tego lepiej niż Bauchelain i Korbal Broach, dwaj dzielni obrońcy wszystkiego, co złe. Bezlitośni nekromanci i ich ogłupiały od nałogów lokaj, Emancipor Reese woplątują się w spisek mający doprowadzić do całkowitej ruiny dobra.

Czasami trzeba zniszczyć cywilizację w imię cywilizacji.

Opowieści o Bauchelainie i Korbalu Broachu. Tom 1 od Steven Erikson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć