ebook Wigilia z nieznajomym
4.75 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Wigilia z nieznajomym
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 23.03
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
-24% 23.03 złpremium: 13.82 zł Lub 13.82 zł
-29% 23.03 zł
25.66 zł Lub 23.09 zł
31.25 zł Lub 28.13 zł
22.70 zł
26.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Ona i on – niegdyś szczęśliwe małżeństwo – teraz dwie obce sobie osoby. Jeszcze nie podjęli decyzji o rozstaniu, ale wiedzą już jedno: nadchodzącej Wigilii nie spędzą w rodzinnym gronie. Los bywa jednak kapryśny i chodzi własnymi ścieżkami. Czy Antonina i Marcel skorzystają z danej im szansy? Czy podejmą próbę odbudowania swojego związku?

Odkryj magię świątecznej bliskości.

Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje postanawiają zrezygnować z Wigilii w rodzinnym gronie.
Los bywa jednak przewrotny i na skutek zbiegu okoliczności małżonkowie są zmuszeni spędzić ten dzień razem.

Czy ludzie, których poznają pomogą im odkryć prawdę o sobie? I czy magiczna atmosfera w przysypanym śniegiem Poznaniu sprawi, że dadzą sobie jeszcze jedną szansę?

„Wigilia z nieznajomym” (ebook w formacie epub i kindle mobi) to poruszająca powieść o tym, że miłość nie ma daty ważności, a szczęście nie zawsze jest różowe. Czasem to tylko i aż głos naszej duszy.

Wigilia z nieznajomym od Natasza Socha możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć