ebook Myśl krytycznie i nie daj sobie wcisnąć kitu
4.15 / 5.00 (liczba ocen: 1927)

Myśl krytycznie i nie daj sobie wcisnąć kitu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 37.15
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
44.55 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
37.15 zł Lub 33.44 zł
40.72 zł
47.90 zł
47.90 zł
37.25 zł
37.36 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Czy chcesz zdobyć ponadczasową i niezwykle dziś przydatną umiejętność krytycznego myślenia, świadomie zadbać o własny rozwój i stać się człowiekiem dojrzale myślącym? Jeśli tak, koniecznie sięgnij po książkę „

Myśl krytycznie i nie daj sobie wcisnąć kitu”. Jak piszą autorzy, profesorowie Carl B. Bergstrom i Jevin D. West, „Wszyscy musimy być odrobinę bardziej czujni, odrobinę więcej myśleć, odrobinę ostrożniej udostępniać informacje – a raz na jakiś czas nazwać po imieniu ściemę, na którą natrafimy”. Świat codziennie zalewa nas półprawdami, fake newsami i wiadomościami wyssanymi z palca. Politycy z wyrachowania zatajają przed nami ważne fakty. Media mówią nam to, co im się opłaca. Reklamodawcy śledzą nasze potrzeby i w sprytny sposób kierują naszymi wyborami. Wystarczy kilka sztuczek perswazyjnych i retorycznych… i już po nas. Teraz więc, gdy tytułowy kit zdominował przestrzeń publiczną, umiejętność krytycznego myślenia zyskuje absolutnie podstawowe znaczenie!

Dzięki książce „Myśl krytycznie i nie daj sobie wcisnąć kitu” dowiesz się: • jak dokładnie działa mechanizm rozpowszechniania kłamstw, • jak analizować i obiektywnie oceniać dane, • jak odróżniać prawdę od mitu. Z pomocą autorów zdobędziesz narzędzia, które pozwolą ci uniknąć manipulacji i prowadzić świadome życie.

Myśl krytycznie i nie daj sobie wcisnąć kitu od Carl T. Bergstrom, Jevin D. West możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć