ebook Tokyo Vice. Sekrety japońskiego półświatka
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 8827)

Tokyo Vice. Sekrety japońskiego półświatka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
29.90 zł
31.19 zł Lub 28.07 zł
38.00 zł Lub 34.20 zł
39.99 zł
31.99 zł
32.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Wciągająca opowieść o kulisach japońskiej przestępczości, która pokazuje nieznane oblicze Japonii

Mroczna twarz Japonii

Jake Adelstein jest jedynym amerykańskim dziennikarzem śledczym, który został dopuszczony do tajemnic japońskiego świata przestępczego. Przez dwanaście lat pisał o ciemnej stronie Japonii: morderstwach, wyłudzeniach, handlu ludźmi, przestępstwach podatkowych i oczywiście yakuzie. Pracował dla jednej z największych japońskich gazet, gdzie rozpoczął śledztwo w sprawie korupcji w tokijskiej policji. Doprowadziło to do skandalu, który wstrząsnął całym krajem i sprawił, że Adelstein musiał zmierzyć się z groźbami pod adresem swoim i swojej rodziny. Za jego głowę wyznaczono wysoką cenę.

Tokyo Vice to wciągająca opowieść o kulisach japońskiej przestępczości, która pokazuje nieznane oblicze Japonii; intrygująca kronika przemiany nieopierzonego dziennikarza w doświadczonego reportera, który pokonał strach i powrócił, by walczyć.

Tokyo Vice. Sekrety japońskiego półświatka od Jake Adelstein możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć