ebook Wachmistrz: Dogrywka - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Wachmistrz: Dogrywka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.90
Audiobook - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
39.05 złpremium: 21.00 zł Lub 21.00 zł
29.90 zł
39.89 zł Lub 35.90 zł
41.99 zł
18.90 zł
36.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Początek 1930 roku. Przez pogrążone w wielkim kryzysie Wolne Miasto Gdańsk przetacza się fala spektakularnych kradzieży. Celem złodziei padają wille zamożnych gdańszczan: znikają kolekcje sztuki, waluta, cenna biżuteria. Pojawia się pierwszy trup. Śledztwo zostaje zlecone Abellowi i Kukulce.


Wygląda na to, że kradzieży dokonują ludzie, stylizujący się na proletariackich mścicieli. Sprawcy obrabowują bowiem tylko bogatych, pozostawiając w okradanych rezydencjach dwuznaczne cytaty z Biblii.

Śledztwo nie jest proste. Ktoś umiejętnie zaciera ślady, likwidując niepożądanych świadków. Tropy wiodą daleko w przeszłość, o której bohaterowie woleliby zapomnieć.
W tle rozgrywa się jeszcze jeden dramat. Kukulka nie zapomina o ludziach, którzy skrzywdzili i okaleczyli jego siostrę. Nie spocznie, dopóki nie wyrówna wszystkich rachunków z przeszłości.

Do końca. Bez względu na cenę. Do krwi ostatniej. Amen.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Mateusza Webera.

Wachmistrz: Dogrywka - audiobook od Krzysztof Bochus możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć