ebook Corrado
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 683)

Corrado
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
Kategoria:  /
najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 25.85
Audiobook - najniższa cena: 31.43
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
25.85 zł Lub 23.27 zł
25.90 zł
34.10 zł Lub 30.69 zł
35.90 zł
26.90 zł
28.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Trzecia część trylogii rozgrywającej się w świecie nowojorskich gangsterów

Miałam po co żyć. Gdy tylko go zobaczyłam, od razu wiedziałam. Jego oczy mnie zahipnotyzują. Jego usta omamią najpiękniejszymi obietnicami. A jego ciało? Będzie mnie zniewalało.

Jeśli jednak Corrado Capitani sądził, że mnie przekona, że jest uczciwym człowiekiem, srogo się mylił. Gdy tylko go ujrzałam, wiedziałam jedno. Jego oczy skrywały zepsute serce. Z jego ust sączyły się kłamstwa. A jego ciało? Zostało stworzone do zadawania bólu. Nie zesłały go niebiosa. Zjawił się, by zabrać mnie prosto do piekła. Miałem za kogo umierać.

Za głowę Alcini Parisi wyznaczono wysoką nagrodę, ale jak dotąd nie pozwoliła się nikomu złapać. Sądziła, że nikt jej nigdy nie znajdzie, dopóki nie spotkała mnie. Wołali na mnie Skorpion, bo słynąłem z bezwzględności wobec moich nieprzyjaciół. Jednak ona nie była wrogiem, ale bronią w moich rękach i postanowiłem, że będzie należeć do mnie.

Corrado od Bella Di Corte możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć