ebook Bezczłowiecze - audiobook
4.66 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6)

Bezczłowiecze - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.22
Audiobook - najniższa cena: 25.86
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
32.00 zł
25.86 zł
29.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

"Bezczłowiecze" to literatura faktu (jeszcze) niedokonanego. To historia o tym, jak człowiek na własne życzenie doprowadził do rozpadu kontaktów międzyludzkich poprzez zatracenie się bez reszty w świecie wirtualnym.  W takiej rzeczywistości żyje Maciek - dziennikarz nieprzystający zupełnie do nowoczesności oraz Marta, dla której to, co wirtualne jest chlebem powszednim karmiącym jej próżność. Do czasu... Czy tragiczne zrządzenie losu, które połączyło ścieżki tych dwoje, może stać się początkiem odrodzenia człowieczeństwa?

Maciej Lasota, autor bestsellerowej książki „Przypadki, czyli awarie międzyludzkie” tym razem w zupełnie innej odsłonie. W „Bezczłowieczu” buduje świat, którego nie chcemy dostrzec, lecz czytając kolejne zdania, zadajemy sobie właściwe pytania, od których stronimy. Jeśli więc nadal nie jesteś gotów zauważyć własnego życia, nie czytaj tej książki. Czy Macieja Lasotę można nazwać polskim Paolo Coelho? W przypadku „Bezczłowiecza” zdecydowanie tak.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Leszka Filipowicza.

Bezczłowiecze - audiobook od Maciej Lasota możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć