ebook Opowiem ci o zbrodni Tom 4
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 15.96
wciąż za drogo?
-56% 15.96 złpremium: 9.58 zł Lub 9.58 zł
-34% 15.91 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
34.72 zł
35.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Prawdziwe zbrodnie. Prawdziwi mordercy. Prawdziwe kryminalne śledztwa.

Najnowsza odsłona bestsellerowej serii "Opowiem ci o zbrodni". Przygotowane przez autorów opowiadania powstały na bazie prawdziwych spraw kryminalnych, które omówione zostaną w uwielbianym przez telewidzów programie o tym samym tytule na antenie Crime+Investigation Polsat.

Największe zbrodnie kryją się w ciemnych zakamarkach ludzkiego umysłu…

Opowiem ci o zbrodni Tom 4 od Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Małgorzata Fugiel-Kuźmińska, Katarzyna Grochola, Michał Kuźmiński, Robert Małecki, Joanna Opiat-Bojarska, Jacek Piekiełko możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Gdyby nie Małgorzata i Michał Kuźmińscy, cóż, niewiele mogłabym napisać dobrego. Oni jak zwykle poradzili sobie świetnie z opowieścią o samotności, niedostosowaniu i narastającej frustracji. Jeszcze Katarzyna Grochola potrafiła zapaść mi w pamięć, reszta opowieści przemknęła, nie pozostawiając po sobie śladu. Konsumencka wtopa, smuteczek, ot co... Czy zawsze już będę naiwnie wierzyć, że któryś z kolejnych tomów dorówna dwójce?Ocena: 2+/6 czytaj więcej
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć