ebook Zapach cytrusów
4.15 / 5.00 (liczba ocen: 30)

Zapach cytrusów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 17.45
wciąż za drogo?
-50% 17.45 zł Lub 15.71 zł
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
34.90 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
26.75 zł
27.69 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Miłość jest jak cytrusy – cierpka i słodka zarazem.

Ada, u boku Bartka, wraca do równowagi po nieudanym związku. Czy ich krucha miłość przetrwa zaskakującą wieść o ciąży?
Tymek przed domowymi awanturami ucieka w świat lotniczej pasji. Jak daleko posunie się osamotniony chłopiec, by zatrzymać matkę i ocalić rodzinę?
Stefan opuszcza zakład karny. Mierzy się z uczuciem, które przed dwiema dekadami doprowadziło do zbrodni. Czy odbudują z Heleną dawną bliskość?

Zapach cytrusów to pełna życiowej prawdy powieść o trudzie kompromisów, przebaczaniu, a także o odwadze dokonywania niewygodnych wyborów, by dać sobie i najbliższym szansę na lepsze jutro.
Poznaj dalsze losy bohaterów powieści Cytrusowy gaj.

O e-booku Zapach cytrusów blogerzy napisali:

Życiowa fabuła wciąga i sprawia, że bohaterowie szybko stają się nam bliscy, jakby mieszkali za ścianą i mijali się z nami na klatce. Idealnej całości dopełniają realizm sytuacyjny i wachlarz emocji. Do tego plastyczne opisy i charakterni bohaterowie - to przepis na naprawdę smakowitą historię. - Katarzyna Chojnacka-Musiał - Bibliotecznie

Zapach cytrusów od Katarzyna Kielecka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kolejna historia spod pióra Katarzyny Kieleckiej już za mną. I znowu przykro się było rozstawać z bohaterami, których polubiłam i z ciekawością śledziłam ich losy. Takie opowieści można czytać i czytać, a człowiek wciąż jest ciekawy, co będzie dalej.

W tej powieści spotykamy się z Bartkiem i jego bratankiem Tymkiem, którego dziesięcioletni świat w jednej chwili zmienił się w kupę gruzu. Drugą fantastyczną parą są pani Ludmiła i jej pierzasta przyjaciółka Zoja, złotodzioba papuga, wymuszająca na właścicielce głośne odtwarzanie muzyki Czajkowskiego. Jest również Ada, której autorka zafundowała sporo perturbacji i niebezpiecznych sytuacji, ale także przyjemne chwile i pozytywne uczucia. Zanim jednak kobieta będzie musiała podjąć najważniejszą decyzję, zdąży kogoś odrzucić, od kogoś uciec, kogoś odzyskać... Podsumowując, będzie się działo!

Życiowa fabuła wciąga i sprawia, że bohaterowie szybko stają się nam bliscy, jakby mieszkali za ścianą i mijali się z nami na klatce. Idealnej całości dopełniają realizm sytuacyjny i wachlarz emocji. Do tego plastyczne opisy i charakterni bohaterowie - to przepis na naprawdę smakowitą historię.

Bokserka Kufa jest cudowna, chociaż pojawia się tym razem na krótko. Jednak sympatyczny zwierzęcy bohater sprawia, że pamięta się go nawet, jeśli wystąpił w jednej scenie.

W powieściach Kasi Kieleckiej lubię przede wszystkim piękny język, ale także wplecione w tekst przypominajki z poprzednich tomów. Wiadomo, że część czytelników czyta kolejne powieści od razu po premierze, a to oznacza, że kolejne tomy dzieli sporo czasu. Można zapomnieć to i owo, ale autorka nie pozwala czytelnikowi poczuć się niepewnie w tej kwestii.

I na koniec cytat, który urzekł mnie chyba najbardziej.

Życie jest jak pomidorówka. Pożywna, swojska. A miłość jest jak bukiet ziół. Potrafi zmienić zwykłą zupę w niebo w gębie, rozumiesz?

Ocena: 6/6
©Bibliotecznie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć