ebook Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii: Część 4 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii: Część 4 - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 7.90
Audiobook - najniższa cena: 9.90
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
12.08 złpremium: 7.79 zł Lub 7.79 zł
9.90 zł
12.99 zł Lub 11.69 zł
12.99 zł
-23% 9.90 zł
11.46 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

W dzień przed Wigilią wszystko jest już przygotowane do otwarcia pubu. Chloe, Ethan i Baptiste spędzają wspaniały czas, organizując to wielkie wydarzenie. Wkrótce jednak, gdy Holly dostaje kolejny list z pogróżkami, Chloe postanawia powiadomić policję. Prześladowana kobieta udaje się razem z funkcjonariuszami do swojej chatki, gdzie z kanistrem benzyny czai się tajemniczy osobnik.

Ethan powoli odzyskuje pamięć i razem z Chloe znajduje nowe tropy prowadzące do rozwiązania zagadki śmierci Colina. Wkrótce staje się jasne, kto zabił, ale czy zdążą schwytać sprawcę?

Okazuje się, że trójka bohaterów nie spędzi świąt Bożego Narodzenia w pięknej walijskiej scenerii zgodnie z pierwotnym planem – w spokoju i samotności. Mimo wszystko wzajemna przyjaźń daje im nadzieję na szczęśliwą przyszłość w małej wiosce.

To czwarta część z serii „Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii".

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Moniki Chrzanowskiej.

Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii: Część 4 - audiobook od Lilly Emme możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć