ebook Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii: Część 2 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii: Część 2 - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 7.90
Audiobook - najniższa cena: 9.90
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
12.08 złpremium: 7.79 zł Lub 7.79 zł
9.90 zł
12.99 zł Lub 11.69 zł
12.99 zł
-23% 9.90 zł
11.46 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Ethan przyjeżdża do Snowdonii i rozmyśla o presji ze strony rodziny. Dawne wspomnienia zaczynają powracać, gdy przypomina sobie, czego oczekiwał od niego ojciec. Miał zrobić karierę i pewnego dnia przejąć majątek. To, że dostał się do najlepszego chóru męskiego w Cambridge dla jego najbliższych nie było żadnym osiągnięciem. Unikając swoich krewnych, Ethan wynajmuje małą chatkę w Walii. Udaje, że jest pisarzem, który potrzebuje ciszy i spokoju, aby tworzyć.

Holly przejmuje stary pub w wiosce i dokłada wszelkich starań, by doprowadzić lokal do porządku. W drodze na zakupy zderza się z rowerzystką, w której, ku wielkiemu zaskoczeniu, rozpoznaje gwiazdę filmową, Chloe. To nieoczekiwane spotkanie staje się początkiem bliskiej znajomości. Wkrótce jednak w Snowdonii zjawia się nieproszony gość, a Holly zostaje zmuszona do wyjawienia nowej przyjaciółce swoich mrocznych sekretów.

To druga część z serii „Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii".

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Moniki Chrzanowskiej.

Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii: Część 2 - audiobook od Lilly Emme możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć