ebook Czym jest motywacja? cz. 4. ROZSTANIE? Odejść czy pozostać w związku? Co zrobić, kiedy szykuje się skandal? - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Czym jest motywacja? cz. 4. ROZSTANIE? Odejść czy pozostać w związku? Co zrobić, kiedy szykuje się skandal? - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 13.88
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
13.88 złpremium: 8.95 zł Lub 8.95 zł
14.90 zł Lub 13.41 zł
14.92 zł
14.92 zł
14.90 zł
14.92 zł
Inne proponowane

Co zrobić, kiedy domyślamy się prawdy? Czy drążyć temat dalej, czy nie? Czy demaskować oszusta i kłamcę, czy nie? Czy dociekać całej prawdy, czy nie? Czy dochodzić sedna sprawy i domagać się swoich praw, czy nie? Jak uniknąć nadmiernych emocji i stanąć twarzą w twarz z faktami? A co jeśli domniemany „sprawca” nie kłamie, lecz „tylko zaprzecza”? A co powiedzą ludzie jak się dowiedzą o wszystkim? Jakie rozwiązania są najlepsze? Na kim najbardziej polegać? Komu zaufać?

Te odwieczne pytania i inne, nurtujące ludzi w takiej trudnej sytuacji, niezależnie czy młodzi czy starsi, czy kobieta czy mężczyzna, często są długo bez odpowiedzi do czasu, aż „przebierze się miarka”. Dlaczego? Być może, dlatego, że chcemy uniknąć skandalu. Jednak czy jest to możliwe, czy raczej nieuniknione? Często trzeba podjąć natychmiastową decyzję. Jak zapobiegać tego typu sytuacjom i mimo skandalom wychodzić z nich z twarzą oraz mądrzejszym po doświadczeniu?

Na powyższe pytania szukaj odpowiedź w tym audiobooku – zapraszam do wysłuchania.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Renaty Zarzyckiej.

Czym jest motywacja? cz. 4. ROZSTANIE? Odejść czy pozostać w związku? Co zrobić, kiedy szykuje się skandal? - audiobook od Renata Zarzycka możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć