ebook Nieczyste zagrania
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 10)

Nieczyste zagrania
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
19.90 zł
23.93 zł Lub 21.54 zł
30.30 zł Lub 27.27 zł
31.90 zł
21.69 zł
23.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Ethan Blackmore zajmuje wysokie stanowisko w mafijnej hierarchii, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że droga na sam szczyt jest przed nim zamknięta. Dlatego postanawia za plecami szefa zrobić interes, który zagwarantuje mu ogromne wpływy, a co za tym idzie – wolność i bezkarność.

Kiedy FBI zaczyna węszyć wokół Blackmore’a, mężczyzna dogaduje się z Judith Knight, tancerką z nocnego klubu Orion. To, co miało być tylko układem za pieniądze, szybko zmienia się w uczucie, a początkowa niechęć przeistacza się w namiętność, która doprowadza do katastrofy...

O e-booku Nieczyste zagrania blogerzy napisali: 

Akcja nabierała tempa z każdą kolejną przeczytaną stroną. Dodatkowo w moim odczuciu całość miała nietuzinkowy mafijny klimat, który wyróżnia się na tle innych gangsterskich książek.Jeżeli szukacie bardzo niegrzecznej wersji Kopciuszka dla dorosłych to z pewnością pozycja dla Was. Mogę Was zapewnić, że zakończenie pozostawia czytelnika w niepewności. - Magdalena Fraszczak vel Jószczak - Książka w autobusie

Pierwszy tym nowej trylogii książkowej K.C. Hiddenstorm pozostawia po sobie oczekiwania na drugą odsłonę  rozgrywki, niebezpiecznej, ryzykownej i przede wszystkim z nieobliczalnym finałem. - Katarzyna Pessel - Taki jest świat 

Nieczyste zagrania od K. C. Hiddenstorm możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czasem jedynym wyjściem z sytuacji jest zagranie nieczysto, honor nie przyniósłby niczego dobrego, a tak istnieje szansa, że uda się zdobyć to, czego się pragnie i ujść z życiem. A może to jedynie pobożne życzenia, chociaż daleko im do jakiejkolwiek świętości? Czasem postawienie wszystkiego na jedną kartę to ryzyko jakie trzeba podjąć, bo rzeczywistość może być tylko gorsza w żadnym wypadku lepsza.

Rozgrywki, które mają przynieść duże zyski, wymagają poświęceń. Ethan Blackmore zdaje sobie z tego sprawę, ma dobry plan, nawet lepszy, ale by się powiódł każdy szczegół powinien być na miejscu jaki mu wyznaczył. Nic nie stanie na drodze do osiągnięcia celu, nawet wymiar sprawiedliwości lub szef, wystarczy odpowiednia zasłona dymna. Judith Knight nadaje się do tego doskonale, a złożona propozycja wydaje się nie do odrzucenia. Po prostu interes opłacalny dla dwójki ludzi, jakich poza nim nic nie łączy. Ona nie patrzy na świat przez różowe okulary, a on jest bezwzględny, czy to dobrze wróży? Żadne z nich nie wierzy zbytnio w ludzi, za to wie doskonale, że jakikolwiek błąd nie zostanie im wybaczony i będzie oznaczał koniec, dosłownie. W tej grze łatwo stracić wszystko, nawet to, co wydawało się, że nie istnieje. Podobno jakiekolwiek złudzenia Ethan i Judith stracili dawno temu, ale czy na pewno? Pojawiające się emocje zdają się być nic nie znaczące, lecz powoli zyskują na sile, chociaż są balastem, mogącym doprowadzić do katastrofy. Bezwzględność towarzyszy Blackmore`owi prawie od zawsze, nigdy nie wahał się, teraz jednak coś się zmieniło. Dokąd doprowadzą uczucia, jakie nie były brane pod uwagę, ale tak wiele zmieniły? Plan Ethana nie brał ich pod uwagę, układ do jakiego weszła Judith również nie było dla nich miejsca, lecz nie da się już o nich zapomnieć …

Mrok, świat, gdzie przegrana jest końcem i dwoje ludzi, których różni dużo, a łączy interes. K.C. Hiddenstorm doskonale wykorzystała każdy z tych elementów tworząc historię, w jakiej przeplata się klimat noir ze skomplikowanymi emocjami oraz bohaterami, jacy zaczynają dostrzegać coś, co może być dla nich równocześnie ratunkiem i zgubą. W Nieczystych zagraniach odczuwa się prawie nieustannie zagrożenie, od którego nie da się nigdzie uciec, i jakie staje się źródłem postawienia wszystkiego na jedną kartę. Pisarka nie obiecuje prostej historii, gdzie spełnia się bajkowy wzór, chociaż postacie mają w sobie cień marzeń, że szczęśliwe zakończenie jest możliwe, tyle, że w całkiem innym stylu niż baśniach. Mroczne widma otoczenia w jakim egzystują jest odczuwalny non-stop, jednak nawet z nim za plecami można zacząć marzyć, nie otwarcie, nawet bez przyznawania się do tego przed kimkolwiek. Autorka strona po stronie odsłania co kryje się w pozach bohaterów, co nimi kieruje, dlaczego stali się tacy, jak w momencie gdy ich poznajemy, ale nie do końca odkrywa karty, pozostawia pewną tajemnicę i także pole dla wyobraźni czytających. Nieczyste zagrania zgodnie z tytułem to opowieść o swoistej grze, gdzie pionkami są ludzie, czasem nie wiedząc o tym lub wprost przeciwnie z pełną świadomością zgadzając się na takie reguły. Ale wbrew temu wszystkiemu kiełkuje nieoczekiwane uczucie, przebija się przez zło, wzmacnia resztki nadziei na lepsze jutro i zmienia to, co wydawało się być najważniejsze. Pierwszy tym nowej trylogii książkowej K.C. Hiddenstorm pozostawia po sobie oczekiwania na drugą odsłonę rozgrywki, niebezpiecznej, ryzykownej i przede wszystkim z nieobliczalnym finałem.

Ocena: 6/6
©Taki jest świat
Każdy z nas pewnie doskonale zna bajkę o Kopciuszku, prawda? Kto z Was nie oglądał Pretty Woman z Richardem Gere i Julią Roberts w rolach głównych? A co byście powiedzieli na książkę, która łączy obie te historie i jest bardzo, bardzo niegrzeczna i pikantna? Właśnie takie interesujące połączenie zaserwowała nam w najnowszej książce K.C. Hiddenstorm.

Autorka zabrała nas na spotkanie z Judith Knight, kobietą, która przez zaciągnięte długi swojego byłego partnera, który ulotnił się szybciej niż mgła, sprzedaje swoje ciało i umila swoim tańcem różnych mężczyzn w domu uciech. Nie o takim życiu marzyła, od zawsze chciała być zawodową tancerką z perspektywami na przyszłość. Jednak los nie okazał się dla niej łaskawy. Jedynie taniec pozostał jej odskocznią od ponurej rzeczywistości. Pewnego dnia, podczas jednego ze swoich występów, Judith zostaje dostrzeżona przez Ethana Blackmora. Ethan nie jest milusim facetem, którego można by było przedstawić rodzicom. Jest bezwzględnym, bardzo niebezpiecznym i nieznoszącym sprzeciwu gangsterem. Ambicja pcha go po sięgnięcie najwyższych szczytów w mafijnej hierarchii. Gdy dostrzega hipnotyzującą i intrygującą tancerkę w jego głowie zradza się pewien plan i to właśnie Judith ma mu pomóc. Czy Judith zgodzi się na pakt z diabłem w ludzkiej skórze? Czy Ethanowi uda się osiągnąć zamierzony cel? Co połączy tę dwójkę?

Muszę przyznać, że to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, ale jestem pod wrażeniem. Szczerze gratuluję wykreowanych bohaterów. Oboje mają mocne charaktery, są pewni siebie, a do tego pewnie stąpają po ziemi. Mimo iż nie jest to kolejna cukierkowa historia o biednej dziewczynie, którą ratuje przepiękny książę na białym koniu, to ma w sobie to coś. Czyta się ją szybko i lekko, co może trochę dziwić, gdyż sporo w niej brutalności i agresji, naszpikowana jest mocnymi erotycznymi scenami, przy których można dostać wypieków. Nic nie jest delikatne i przesłodzone. Zdecydowanie nie jest to książka dla wszystkich, jednak mnie wciągnęła. Akcja nabierała tempa z każdą kolejną przeczytaną stroną. Dodatkowo w moim odczuciu całość miała nietuzinkowy mafijny klimat, który wyróżnia się na tle innych gangsterskich książek.

Jeżeli szukacie bardzo niegrzecznej wersji Kopciuszka dla dorosłych to z pewnością pozycja dla Was. Mogę Was zapewnić, że zakończenie pozostawia czytelnika w niepewności i ja nie mogę się już doczekać następnego tomu.

Ocena: 5/6
©Książka w autobusie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć