ebook Striptiz w erze apek i algorytmów - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Striptiz w erze apek i algorytmów - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 25.42
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł
25.42 zł
26.03 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

To opowieść o postępie, perspektywach rozwoju cyfrowego świata i naszej „intymnej” relacji z mediami społecznościowymi. Rewolucja cyfrowa ukazana jest jako synergia płynącą z interakcji BIO-TECHNO-LOGIKA. Bio, czyli człowiek, techno - to technologia, a logika - tego nie trzeba nikomu tłumaczyć. Autorka ujmuje wymiar cyber w ramy filozoficzne, naukowe i biznesowe. Zabiera słuchacza w podróż do przeszłości i przyszłości.

Cofnięcie się wiek wstecz do prac nad pierwszymi komputerami, robotami i sztuczną inteligencją, pozwala zobrazować, jaką rolę w XXI wieku powinien odgrywać człowiek w ekosystemie tech.

„Bądźmy mądrze otwarci na wymiar tech!”

O autorce: Margo Koniuszewski - ekspertka ds. projektów edukacyjnych w domenie transformacji cyfrowej, ukierunkowanych na proces przywództwa i zarządzania potencjałem ludzkim.
Po karierze w biznesie i finansach, poświęciła się przedsiębiorczości społecznej i filantropii, zakładając fundację The Bridge.
Stworzyła Global Cyber Lab - międzynarodową platformę dla środowisk akademickich, think tanków i biznesu, mającą na celu podnoszenie świadomości o realiach cyfrowego świata. Uczestniczą w niej przedstawiciele 42 państw. Twórczyni, pierwszego w historii, interdyscyplinarnego turnieju wiedzy o ekosystemie cyberbezpieczeństwa - Cybersecurity Challenge, integrującego biznes, organizacje rządowe i studentów kierunków: technicznych, prawa, biznesu, medycyny i wojskowości. Projekt został wyróżniony przez organizacje międzynarodowe, ekspertów i dyplomatów.

W 2020 r. Otwarta Grupa Robocza ONZ ds. Cyberbezpieczeństwa przekazała państwom członkowskim ONZ raport fundacji „New Roadmap for Cybersecurity Education”, odnoszący się do zagadnień poprawy edukacji w zakresie cyberbezpieczeństwa na uczelniach wyższych.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Margo Koniuszewskiej.

Striptiz w erze apek i algorytmów - audiobook od Margo Koniuszewski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć