ebook Gorzki smak marzeń - audiobook
4.88 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4)

Gorzki smak marzeń - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.66
Audiobook - najniższa cena: 28.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
28.90 zł
32.58 zł
-13% 32.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Świat Laury rozsypuje się na miliony odłamków. W dramatycznych chwilach jej życia nieoczekiwanie pojawi się nastolatka, która będzie wszystkim wmawiać, że należy do rodziny Wolfów. Początkowo nikt jej nie wierzy, ale pełna determinacji Nicol się nie podda - zrobi wszystko, by wyrwać się z piekła, w którym się znajduje.  
Dążąc za wszelką cenę do celu, narazi na niebezpieczeństwo i siebie, i Laurę. W chwilach zwątpienia Nicol znajdzie się na skraju wyczerpania nerwowego, a samotność i brak zrozumienia ze strony dorosłych doprowadzi do ryzykownych zachowań.

Laura odnajdzie w sobie nieznane wcześniej cechy charakteru i zacznie inaczej podchodzić do świata. Niełatwe relacje z dziewczyną nauczą ją cierpliwości, ale też pokażą, że upór może doprowadzić do zmiany zachowania. Każda z nich będzie przeżywać upadki i wzloty, dzięki czemu lepiej poznają siebie i swoje potrzeby. Zrozumieją, jak istotne jest budowanie relacji i więzi emocjonalnych z drugim człowiekiem, ale też dostrzegą, jak łatwo stracić to, co się naprawdę liczy.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Magdaleny Emilianowicz.

Gorzki smak marzeń - audiobook od Aneta Krasińska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć