ebook Ucieczka z zamku Falaise - audiobook
4.37 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 46)

Ucieczka z zamku Falaise - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.15
Audiobook - najniższa cena: 26.37
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
29.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
26.37 zł
32.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Próba uwolnienia gallijskiego księcia pomimo starannie przygotowanego planu zakończyła się katastrofalną porażką i teraz to Will Treaty oraz jego uczennica, Maddie, stali się więźniami w Chateau des Falaises. Niebezpieczny i przebiegły baron Lassigny nie zamierza wypuścić ani ich, ani księcia, traktując aralueńskich zwiadowców jako pionki w swojej intrydze, której celem jest obalenie króla Philippe’a i przejęcie tronu Gallii.

Will i Maddie od samego początku planują ucieczkę i powrót do Araluen, ale w tym celu muszą przechytrzyć barona i wydostać się z wieży, w której są przetrzymywani. Jak się okazuje, mogą liczyć na nieoczekiwaną pomoc przyjaciół, z których jeden ukrywa się znacznie bliżej niż mogliby się spodziewać. Nie zmienia to jednak faktu, że podstępnego barona nie wolno lekceważyć.

Ich życie wisi na włosku, zaś szanse na zwycięstwo w pojedynku z zakutym w zbroję rycerzem albo też na powodzenie nowego ryzykownego planu uratowania księcia wydają się wyjątkowo nikłe. Od tego jednak są zwiadowcy, aby wykorzystywać swoje niezwykłe umiejętności i chwytać się nawet najbardziej szalonych sposobów, aż uda im się wykonać powierzoną im misję.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Tomasza Sobczaka.

Ucieczka z zamku Falaise - audiobook od John Flanagan możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć