ebook Czas zabijania - audiobook
4.05 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 629032)

Czas zabijania - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.90
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
29.90 zł
Inne proponowane

Powieść, na podstawie której powstał głośny film z gwiazdorską obsadą: Matthew Mcconaugheyem, Sandrą Bullock, Samuelem L. Jacksonem i Donaldem Sutherlandem.

Nikt nie oddaje klimatu amerykańskiego południa tak, jak robi to John Grisham!

Miasteczkiem Clanton w stanie Missisipi wstrząsa wiadomość o zgwałceniu i bestialskim pobiciu dziesięcioletniej czarnoskórej dziewczynki.

Jej ojciec Carl Lee, wiedząc, że sądy na Południu białych traktują ulgowo, postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość i dokonuje egzekucji na oprawcach córki.

Jake Brigance, młody adwokat, który ledwie wiąże koniec z końcem, zdaje sobie sprawę, że podejmując się obrony Carla, nie może liczyć na wysokie honorarium. Nie może również liczyć na pełną współpracę klienta, który nie chce się zgodzić na najprostszą linię obrony: niepoczytalność. Natomiast tym, czego może być pewny, jest wrogość miejscowej społeczności, bo w Clanton wciąż straszą duchy niewolnictwa.

Wszystko przemawia za tym, żeby nie pakować się w tę trudną do wygrania sprawę. I być może Jake Brigance zrezygnowałby z niej, gdyby nie to, że sam ma córkę… którą może narazić na śmiertelne niebezpieczeństwo, broniąc przed sądem Carla. Bo w toczącym się procesie Ku-Klux-Klan widzi dla siebie szansę na ponowne zaistnienie.

Rekomendacje audiobooka Czas zabijania:

Grisham udowadnia tą książką, że jest absolutnym mistrzem! - „The Washington Post”

Tej powieści nie powinno się przeoczyć. - „Dallas Times Herald”

Zachwycająca lektura… - „Houston Chronicle”

Thrillery prawnicze Johna Grishama zawsze są wydarzeniem. Ale ten jest wyjątkowy! - „The Daily Mail”

Nic dziwnego, że Czas zabijania stał się takim hitem. W pełni na to zasługuje! - „The Guardian”

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Filipa Kosiora.

Czas zabijania - audiobook od John Grisham możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć