ebook Zło w Cmentarnej Górze - audiobook
4.5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2)

Zło w Cmentarnej Górze - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 17.93
Audiobook - najniższa cena: 27.33
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
27.33 zł Lub 24.60 zł
29.90 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
39.90 zł
-31% 27.53 zł
29.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Niektóre tajemnice powinny zostać pogrzebane. Na zawsze.

Porywający kryminalny debiut Konrada Chęcińskiego.

W Cmentarnej Górze, niewielkiej wsi ukrytej pośród lasów, dwa dni przed świętami Bożego Narodzenia wychodzi z domu starszy mężczyzna – Antoni Pietrasik. Kiedy nie wraca na noc, zaniepokojona córka, Mariola Kacprzyk, kontaktuje się z lokalnym posterunkiem policji.

Szef posterunku, podinspektor Nikifor Poradecki, postanawia osobiście zająć się tą sprawą. Pochodzący z Cmentarnej Góry policjant wie, że wieś skrywa wiele tajemnic. Nikifor wkracza w sam środek zimowej zawieruchy i nie spodziewa się, że jest tu więcej trupów, niż ktokolwiek chciałby przyznać.

Czy wszystkie samobójstwa i zniknięcia to tylko nieszczęśliwe zbiegi okoliczności, czy niekończąca się seria zbrodni doskonałych? Co wspólnego ma z tym wiejski głupek, lokalna piękność, a także tajemniczy kult, który rozwinął się pod nosem mieszkańców?

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Janusza Zadury.

Zło w Cmentarnej Górze - audiobook od Konrad Chęciński możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć