ebook Zło w Cmentarnej Górze - audiobook
3.46 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 181)

Zło w Cmentarnej Górze - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 23.46
Audiobook - najniższa cena: 30.39
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
30.39 zł Lub 27.35 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
39.90 zł
30.59 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Zło w Cmentarnej Górze” to porywający kryminalny debiut Konrada Chęcińskiego. Tajemnicze samobójstwa, nieszczęśliwe zbiegi okoliczności, zaginięcia czy to fatum ciążące nad niewielką wsią usytuowaną pośród lasów czy seria zbrodni doskonałych?

Niektóre tajemnice powinny zostać pogrzebane. Na zawsze.

W Cmentarnej Górze, niewielkiej wsi ukrytej pośród lasów, dwa dni przed świętami Bożego Narodzenia wychodzi z domu starszy mężczyzna – Antoni Pietrasik. Kiedy nie wraca na noc, zaniepokojona córka, Mariola Kacprzyk, kontaktuje się z lokalnym posterunkiem policji.

Szef posterunku, podinspektor Nikifor Poradecki, postanawia osobiście zająć się tą sprawą. Pochodzący z Cmentarnej Góry policjant wie, że wieś skrywa wiele tajemnic. Nikifor wkracza w sam środek zimowej zawieruchy i nie spodziewa się, że jest tu więcej trupów, niż ktokolwiek chciałby przyznać.

Czy wszystkie samobójstwa i zniknięcia to tylko nieszczęśliwe zbiegi okoliczności, czy niekończąca się seria zbrodni doskonałych? Co wspólnego ma z tym wiejski głupek, lokalna piękność, a także tajemniczy kult, który rozwinął się pod nosem mieszkańców? Chcesz się przekonać? Posłuchaj audiobooka „Zło w Cmentarnej Górze”!

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Janusza Zadury.

Zło w Cmentarnej Górze - audiobook od Konrad Chęciński możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć