ebook Idealna para - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Idealna para - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.42
Audiobook - najniższa cena: 36.89
wciąż za drogo?
40.76 zł Lub 36.68 zł
36.89 zł
Inne proponowane

Przeszłość upomni się o ciebie w najmniej spodziewanym momencie… Aneta szuka zapomnienia po nieudanym związku w portalu randkowym. Tam poznaje Eryka i kiedy wydaje się, że szczęście wreszcie się do niej uśmiechnęło, zaczynają nękać ją coraz bardziej niepojące zdarzenia. Czyżby powrócił ktoś, kto nie zapomniał o dawnych, niewyrównanych rachunkach?

OCH, BĘDZIECIE IDEALNĄ PARĄ. WSZYSCY WAM UWIERZĄ. JUŻ WIDZĘ TE OKŁADKI GAZET I KOLEJNE OFERTY…

Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Mytholovic. W ramach promocji miałaby udawać przed całą Polską związek z zatrudnionym przez producenta aktorem.

Aneta przyjmuje ofertę i poznaje przystojnego Eryka. Kobieta stopniowo przywiązuje się do mężczyzny, a ich relacja wykracza poza kamery. Wkrótce jednak dochodzi do serii nieprzewidzianych zdarzeń, po których bezpieczeństwo i kariera Anety stają pod znakiem zapytania.

Jakie tajemnice skrywa Eryk? Kim jest kobieta, która codziennie śledzi Anetę? I kto przysyła jej bukiet białych róż?

Zdesperowana Aneta stopniowo odkrywa szokującą prawdę. Ta zmusza ją do konfrontacji z bolesną przeszłością i człowiekiem, o którym wolałaby zapomnieć. A wszystko zaczęło się w słonecznym Dubaju…

ON WRÓCIŁ I ZROBI WSZYSTKO, BY WYRÓWNAĆ ZE MNĄ RACHUNKI…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Agnieszki Postrzygacz.

Idealna para - audiobook od Marcel Moss możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć