ebook Córka rzeźnika
3.95 / 5.00 (liczba ocen: 826)

Córka rzeźnika
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 25.94
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-34% 25.94 zł Lub 23.35 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
33.91 zł
39.90 zł
-6% 27.93 zł
31.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)

Obsypana nagrodami – w tym prestiżowymi Wingate Literary Prize, Agnon Prize oraz Ramat Gan Prize – pikarejska powieść o kobiecie, która uzbrojona w rzeźniczy nóż, wyrusza w niebezpieczną podróż, by przywrócić spokój swojej rodzinie.

Fania Kajzman – oddana żona i matka pięciorga dzieci – szokuje mieszkańców Motolu i sąsiednich wsi, gdy w środku nocy opuszcza swój dom i rozpływa się w mroku. Wprawdzie mężczyźni znikają w tej okolicy od wielu lat, ale żeby żona i matka?

Czy ma to coś wspólnego z zaginionym szwagrem Fani, który zostawił jej siostrę już niemal rok temu i uciekł do Mińska? A może Fania dała się uwieść tajemniczemu Żiżkowi Breszowowi, który również zniknął tej samej nocy?

Z pewnością ta ucieczka nie ma związku z osobliwym morderstwem na skraju drogi prowadzącej do miasteczka Telechany. Bynajmniej nie może tutaj chodzić o Fanię Kajzman, choć przecież mieszkańcy Motolu od lat nazywają kobietę a wilde chaje, dziką bestią…

To by jednak było aż nazbyt niesamowite. Prawda?

Rekomendacje e-booka Córka rzeźnika: 

Nieskrępowana wyobraźnia i tętniący życiem styl głęboko zapadną wam w pamięć. Niezwykła, działająca na wyobraźnię lektura. - DAVID GROSSMAN

Niezwykle piękna i zaskakująca opowieść. - GARY SHTEYNGART

Iczkovits ma ogromny talent i będzie o nim jeszcze bardzo głośno. - DORIT RABINYAN

Córka rzeźnika od Yaniv Iczkovits możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć