ebook Polowanie
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 181)

Polowanie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 29.56
Audiobook - najniższa cena: 30.50
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.56 zł Lub 26.60 zł
30.32 zł Lub 27.29 zł
37.90 zł
28.43 zł
28.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Wielokrotnie nagradzany mistrz thrillera powraca z kolejną oszałamiającą powieścią. W „Polowaniu” Bernard Minier mierzy się z szaleństwem naszych czasów – przemocą, zemstą i manipulacją – a jego kultowy bohater MARTIN SERVAZ podejmuje walkę o honor i własne życie. Na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału we Wrocławiu w 2019 roku Bernard Minier otrzymał HONOROWĄ NAGRODĘ WIELKIEGO KALIBRU.

Departament Ariege, jesienna pełnia księżyca. Z pogrążonego w ciemnościach lasu nagle na szosę wybiega jeleń. Jeleń o ludzkich oczach. Odbywa się polowanie, ale celem nie jest dzikie zwierzę. W czasie skomplikowanego śledztwa Servazowi przyjdzie stawić czoło potwornościom rodem z najgorszych koszmarów.

Czy walka o słuszną sprawę może usprawiedliwiać czynienie zła?

„Polowanie” to niezwykle aktualna powieść o życiu przesiąkniętym strachem.

O e-booku Polowanie blogerzy napisali: 

Każdy thriller w wykonaniu francuskiego pisarza to prawdziwy majstersztyk, to historie, których nie sposób zapomnieć. Czytając Polowanie jak i wcześniejsze książki autora, odnoszę wrażenie, że wszystko jest dokładnie przemyślane. Autor nie pisze byle czego, nie tworzy byle jak, lecz pisząc dąży do tego, by jego dzieło było jak najlepsze. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Polowanie od Bernard Minier możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Martin Servaz powrócił w wielkim stylu. Siódmy już raz będziemy wraz z komendantem uczestniczyć w rozwiązywaniu zagadki. Polowanie to kolejny thriller Bernarda Miniera. To powieść jakże aktualna, na czasie.

Historia, którą poznajemy rozgrywa się w czasie pandemii COVID-19. Autor ukazuje również kawałek prawdziwej historii, ponieważ poznajemy to, co miało miejsce podczas obostrzeń związanych z lockdownem. To bardzo ciekawy zabieg, w którym usytuowanie akcji powieści w czasach obecnych sprawia, że jest ona jeszcze bardziej realna. A prawdą jest to, że Polowanie jest kolejną książką Bernarda Miniera, którą warto umieścić na półce Najlepszych Interesujących Książek.

A wszystko rozpoczyna się pewnej nocy, gdy wracający z dyżuru lekarz na leśnej drodze potrąca mężczyznę. W zasadzie nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ wypadki się zdarzają. Lecz nie typowe jest to, że ów mężczyzna miał głowę jelenia. Wszystko wskazuje na to, że przed czymś uciekał. A może przed kimś? Kto na niego polował? Dlaczego?

Na te pytania odpowiedzi znajdziemy w najnowszym thrillerze Bernarda Miniera. Autor ponownie zachwyca nie tylko kreatywnością w tworzeniu historii, lecz również sposobem dawkowania emocji poprzez tworzenie klimatu. Klimatu mglistego, mrocznego, nasiąkniętego wieloma niewiadomymi, których odkrywanie przyprawia nas o gęsią skórkę.

Każdy thriller w wykonaniu francuskiego pisarza to prawdziwy majstersztyk, to historie, których nie sposób zapomnieć. Czytając Polowanie jak i wcześniejsze książki autora, odnoszę wrażenie, że wszystko jest dokładnie przemyślane. Autor nie pisze byle czego, nie tworzy byle jak, lecz pisząc dąży do tego, by jego dzieło było jak najlepsze. I tak właśnie jest. Polowanie to kolejna książką autora, którą warto upolować i niczym trofeum w swej domowej biblioteczce schować. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć