ebook Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu poznali sekretne życie kasztanowych ludzików - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu poznali sekretne życie kasztanowych ludzików - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 10.97
12.00 złpremium: 7.74 zł Lub 7.74 zł
-14% 10.97 zł Lub 9.87 zł
12.90 zł
12.90 zł
Inne proponowane

Gucio, Leoś i Tadziu to eksperci od niecodziennych przygód! Gdy w ich życiu pojawiły się trzy gadające kasztanowe ludziki, chłopcy myśleli, że jak zwykle będą mieli do zrealizowania skomplikowaną misję. Ratowali już przecież lisicę ze studni, poszukiwali zaginionej rodziny jeżyka, godzili pokłócone bajki i spełniali marzenie alpaki Anieli. Teraz też oczami wyobraźni bracia widzieli siebie jako bohaterów niesamowitej kasztanowej przygody - z helikopterami, wozami strażackimi i fajerwerkami w tle.

Tymczasem było zupełnie inaczej. Chłopcy bardzo się zdziwili, gdy kasztanowe ludziki poprosiły ich o wygodne położenie się na kocu w domowej, własnoręcznie zrobionej bazie. Żeby poznać sekretne życie nowych przyjaciół i móc przenieść się do magicznego lasu, bracia musieli tylko… oddychać. A gdy już znaleźli się w bajkowej przestrzeni, dowiedzieli się o czymś niezwykle cennym: o wartości prostego, zwyczajnego życia. O tym, jak ważne są uważność, wspólnota i dbanie o siebie. „Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu poznali sekretne życie kasztanowych ludzików” to prosta historia o tym, że szczęście jest na wyciągnięcie ręki!

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Macieja Melcera.

Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu poznali sekretne życie kasztanowych ludzików - audiobook od Ewa Ruszkiewicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć