ebook Żądze
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Żądze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 25.90
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
-13% 19.90 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
30.30 zł Lub 27.27 zł
31.90 zł
22.33 zł
24.34 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Katarzyna Nowakowska, znana jako K.N. Haner, to królowa odważnych, drapieżnych powieści o silnych kobietach. Jej sensualne, bezpruderyjne historie porywają tysiące Polek, a bestsellerowa seria Skandal rozpala wszystkie zmysły.

Wreszcie miało być jak w baśni (choć takiej tylko dla dorosłych): bezwstydny, namiętny kochanek, magiczny ślub i czerpanie z życia pełnymi garściami.

Ale Julia Widawska nie byłaby sobą, gdyby wszystko szło jej jak z płatka. Przygotowania do ślubu zbiegają się z wielkim zawodowym projektem o ogromnym znaczeniu, chciwy ojciec próbuje ją wykorzystać, by spłacić swoje długi, a jakby tego było mało – dawny kochanek wciąż nie daje o sobie zapomnieć.

Tyle że Julia dobrze wie, czego chce. I nie pozwoli sobą pomiatać. Jeśli ma układać sobie życie, to tylko na własnych zasadach. A każdego, kto wejdzie jej w drogę, pośle prosto do piekła!

Nowakowska przebija samą siebie – fanki Skandalu powinny się przygotować na emocje, których jeszcze nie doświadczyły!

Żądze od Katarzyna Nowakowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć