ebook To wszystko dla ciebie
3.83 / 5.00 (liczba ocen: 238)

To wszystko dla ciebie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.90
Audiobook - najniższa cena: 32.31
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
-6% 20.90 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
-28% 22.90 zł
26.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Louise Jensen jest mistrzynią psychologicznego suspensu. Przygotowuje scenę, zaprasza czytelnika i rozpoczyna wyjątkowy spektakl, który przyprawia o dreszcze i zawroty głowy. Gdy przedstawienie się kończy, jesteś kompletnie skołowany, absolutnie zachwycony – i całkowicie przerażony!

Oto Walshowie, przykładna rodzina z przedmieść. Ale za drzwiami ich idealnego domu toczy się prawdziwy dramat.

Kieron, młodszy syn, jest poważnie chory. Wisząca nad nim groźba śmierci wprowadza napięcie we wszystkie rodzinne relacje.

Connor, starszy, zrobił coś, o czym nie może nikomu powiedzieć. Konsekwencje jego czynu są przerażające i chłopak czuje, że wreszcie go dopadną.

Ellen, matka, jest na krawędzi załamania. By zajmować się Kieronem, porzuciła dobrze zapowiadającą się karierę chirurżki. Choć nigdy nie przyzna tego na głos, czasem żałuje swojej decyzji.

Aiden, ojciec, to kłamca. Rodzina pozornie jest dla niego najważniejsza. Dlaczego więc tak bardzo chce od niej uciec?

Wszystkich zżera poczucie winy. Wszyscy chcą osłonić pozostałych. Jakby dręczył ich ten sam mroczny sekret.

Co starają się chronić? I co się stanie, gdy tajemnica wyjdzie na jaw? Wkrótce jest jasne, że Walshowie i ich przyjaciele mogą być w niebezpieczeństwie, a każdy członek rodziny musi zrobić wszystko, co w jego mocy, aby ocalić siebie i innych...

To wszystko dla ciebie od Louise Jensen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Twoja wina, moja wina, ich ogromna, wielka wina... Czy właśnie nadszedł czas rozliczeń? Dlaczego znikają ci, co nabrali wody w usta? Co tak naprawdę się stało? Jak przeszłość łączy się z dziś? Kto za tym wszystkim stoi? Kto czemu jest winien? Jak bardzo? Gdy już napięcie grozi wybuchem, wyjaśnienia okazują się wentylem, a my rozczarowani wykrzykujemy: i to tyle!? Po pierwszym potknięciu kolejny element przekonuje, że aż tyle, jednak ostatecznie wygasa nielogicznie, więc zostajemy z uczuciem niedosytu. Zostaliśmy oszukani ogromem, który był zwyczajnie spory, ot co. Szkoda.Ocena: 3+/6 czytaj więcej
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć