ebook Ucieczka z zamku Falaise
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 258)

Ucieczka z zamku Falaise
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
E-book - najniższa cena: 12.54
Audiobook - najniższa cena: 26.16
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
-34% 12.54 zł
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
26.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
26.40 zł
26.40 zł Lub 23.76 zł
21.45 zł
21.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Próba uwolnienia gallijskiego księcia pomimo starannie przygotowanego planu zakończyła się katastrofalną porażką i teraz to Will Treaty oraz jego uczennica, Maddie, stali się więźniami w Chateau des Falaises. Niebezpieczny i przebiegły baron Lassigny nie zamierza wypuścić ani ich, ani księcia, traktując aralueńskich zwiadowców jako pionki w swojej intrydze, której celem jest obalenie króla Philippe’a i przejęcie tronu Gallii.

Will i Maddie od samego początku planują ucieczkę i powrót do Araluen, ale w tym celu muszą przechytrzyć barona i wydostać się z wieży, w której są przetrzymywani. Jak się okazuje, mogą liczyć na nieoczekiwaną pomoc przyjaciół, z których jeden ukrywa się znacznie bliżej niż mogliby się spodziewać. Nie zmienia to jednak faktu, że podstępnego barona nie wolno lekceważyć.

Ich życie wisi na włosku, zaś szanse na zwycięstwo w pojedynku z zakutym w zbroję rycerzem albo też na powodzenie nowego ryzykownego planu uratowania księcia wydają się wyjątkowo nikłe. Od tego jednak są zwiadowcy, aby wykorzystywać swoje niezwykłe umiejętności i chwytać się nawet najbardziej szalonych sposobów, aż uda im się wykonać powierzoną im misję.

Ucieczka z zamku Falaise od John Flanagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    bardzo dobrze zakończona historia Willa oraz jego uczennicy podczas wizyty w gali

Warto zerknąć