ebook Upadek Olivera - audiobook
3.81 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 15408)

Upadek Olivera - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 22.33
Audiobook - najniższa cena: 24.09
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
24.09 zł Lub 21.68 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
24.59 zł
26.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ujmujący, elegancki, wiarygodny. Ukryty psychopata

Życie Olivera Ryana jest jak z obrazka idealny dom, perfekcyjna żona, komfort i harmonia. Aż do pewnego wieczora, gdy po jak zawsze wykwintnej kolacji przygotowanej przez żonę Alice, Oliver

brutalnie ją bije, tak że kobieta zapada w śpiączkę. Najbliższe mu osoby zaczynają spekulować, co popchnęło go do tak okrutnego i całkowicie niewytłumaczalnego czynu. Zaskakujące szczegóły zaczynają ujawniać: jego próżna i wyjątkowo pusta kochanka Moya; właścicielka francuskiej winnicy Véronique, która z chwilą, gdy zatrudniła Olivera, straciła wszystko; przyjaciel Alice, Barney, od dzieciństwa kochający ją nieodwzajemnioną miłością, oraz kumpel Olivera, Michael, który od lat zmaga się ze wstydliwymi pragnieniami. Kolejne sekrety Olivera są tak brutalne jak jego haniebny czyn i ujawniają psychopatę, który wyłania się z ruin swojej przeszłości naznaczonej porzuceniem, wstydem i przemocą.

Wspaniała jak niezapomniany klasyk Patricii Highsmith Utalentowany pan Ripley zachwyci czytelników od wstrząsającego pierwszego zdania po równie szokującą ostatnią stronę.

Rekomendacje audiobooka Upadek Olivera:

Niesamowita i genialna.- Marian Kayes, autorka Aniołów

Mroczny i doskonale napisany thriller psychologiczny. - Ruth Ware, autorka Dziewczyny z kabiny nr 10

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Sławomira Grzymkowskiego.

Upadek Olivera - audiobook od Liz Nugent możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć