ebook Dziewczyna z gór: Śniegi
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 160)

Dziewczyna z gór: Śniegi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.69
Audiobook - najniższa cena: 29.43
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
24.69 zł Lub 22.22 zł
27.20 zł
29.77 zł Lub 26.79 zł
32.00 zł
24.89 zł
27.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ofiara porwania, Nadia, po wielu latach decyduje się ujawnić policji swoją tożsamość. W wyniku tego następuje ciąg dramatycznych zdarzeń.

Śnieżna burza pogrąża w chaosie górskie miasteczko, utrudniając prowadzenie śledztwa, a w tym czasie wychowywana poza światem Nadia wraca do cywilizacji. Tam musi stawić czoła mediom i policji. Pojawiają się wątpliwości, czy jest ofiarą porwania, czy może od lat świadomie kieruje własnym losem.

Porywacz pozostaje nieuchwytny. Pojawiające się tropy sugerują jego śmierć, ale czy Jakub na pewno nie żyje? I kim właściwie jest? Przestępcą czy może człowiekiem, który w końcu nauczył się kochać?

Z pozoru oczywiste oceny przestają być jednoznaczne, a ludzkie emocje zdają się nie podlegać zasadom winy i kary.

O e-booku Dziewczyna z gór: Śniego blogerzy napisali:

Przemyślana linia fabuły znakomicie łączy się z wydarzeniami z pierwszej części. Dziewczyna z gór. Śniegi jako kontynuacja w cyklu wypada bardzo dobrze. Myślę, że czytelnicy gustujący w literaturze z akcją rozgrywającą się w górach, będą usatysfakcjonowani. - Martyna Pokrzywa - Zaczytana Majka

Dziewczyna z gór: Śniegi od Małgorzata Warda możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Sama nie wiem, który tom był lepszy... Pierwszy czy drugi. Oba trzymają w napięciu, a co najważniejsze, dowiadujemy się, co dzieje się aktualnie w życiu Nadii i Jakuba.

Nadia jako mała dziewczynka została porwana. Teraz po wielu latach wraca do rodzinnego domu, gdy jej tożsamość została ujawniona. Jednak powrót do domu nie jest dla niej komfortowy. Cywilizacja, do której musi przywyknąć, nie jest czymś, co sprawia jej przyjemność. Ponadto jej odnalezienie podsyca ciekawość mediów, a policja stara się odnaleźć Jakuba. Jednak wszystkie tropy sugerują, że mężczyzna nie żyje. Czy aby na pewno?

Tom pierwszy był trzymający w napięciu i wiedziałam, że chcę dowiedzieć się, co będzie dalej. Dodatkowo opisy gór i miejsc, w których dzieje się miejsce akcji to coś, co jest wielkim atutem tej powieści. Takie opisy miałam okazję poznać przy powieści m.in. Bartłomieja Kowalińskiego. Może dlatego najnowsza powieść autorki jak i poprzednia część mnie tak zachwyciły. Małgorzata Warda w genialny sposób dawkuje czytelnikowi emocje i przedstawia jego życie nie tylko z tej dobrej strony. Bądźmy szczerzy. Nadia w swoim życiu wycierpiała wiele. Koszmar związany z porwaniem. Przywyknięcie do tego i nauczenie się życia na nowo. Powrót do przeszłości w nowej teraźniejszości. Sama nie wiem jak to opisać. Emocji było wiele, dlatego czytanie tej powieści było dla mnie wielką przyjemnością i nie mogłam się od niej oderwać.

Powieść napisana jest prostym językiem, dzięki czemu czyta się ją bardzo dobrze. Przemyślana linia fabuły znakomicie łączy się z wydarzeniami z pierwszej części. Dziewczyna z gór. Śniegi jako kontynuacja wypada bardzo dobrze z cyklu. Myślę, że czytelnicy gustujący w literaturze z akcją dziejącą się w górach, będą usatysfakcjonowani. Głównym atutem książki jest fakt, że autorka skupia się na przekazaniu emocji. Tak samo jak w pierwszym tomie. Jakub w tej części dostał sporą część uczuć, której bym nie brała pod uwagę. Sama relacja Jakuba z Nadią jest interesująca pod każdym względem. Odnoszę wrażenie, że jest jeszcze lepiej ukazana w porównaniu z pierwszym tomem. Emocje Nadii były różne w zależności od tego, kogo one dotyczyły. Zadawałam sobie pytanie, dlaczego Nadia nie uciekła, gdy była ku temu okazja, ale potem właśnie te uczucia i emocje, pokazały, że miłość jest czymś najsilniejszym.

Czy polecam? Oczywiście, że tak. Według mnie kontynuacja cyklu jest świetna i chciałabym wiedzieć jeszcze więcej. Na całe szczęście Małgorzata Warda pracuje nad kontynuacją. Bardzo dobrze, zacieram ręce i czekam z niecierpliwością!

Ocena: 5/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć