ebook Tekturowy człowiek - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Tekturowy człowiek - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 7.43
Audiobook - najniższa cena: 16.65
wciąż za drogo?
16.65 złpremium: 10.74 zł Lub 10.74 zł
17.01 zł Lub 15.31 zł
17.90 zł
17.90 zł Lub 16.11 zł
17.90 zł
17.90 zł
Inne proponowane

Książka "Tekturowy człowiek" stanowi zakończenie trylogii Błażejowskiego i przynosi rozwiązanie wątków z Walizki P. Z. oraz Tajemnicy doktora Hiwi.

Kiedy książę Strogow, czyli Andrzej Raszczyc, ujawnia baronowej Luizie swoje prawdziwe nazwisko, ta bez słowa opuszcza Warszawę i znika bez śladu. Raszczyc postanawia za wszelką cenę odnaleźć ukochaną i wyrusza jej śladem do Wiednia. Sprawę komplikuje pojawienie się pięknej Eriki, córki Luizy, która zaczyna fascynować Andrzeja. Na jego drodze staje również mroczny i zagadkowy „Tekturowy człowiek”, który prześladuje go na każdym kroku. Raszczyc będzie musiał zmierzyć się ze strasznym przeciwnikiem i przeszłością, by odnaleźć ukochaną. Nie podejrzewa nawet, że wszystko powiązane jest z dawną zbrodnią w Berlinie.

Aleksander Błażejowski był popularnym dziennikarzem, prawnikiem, redaktorem krakowskiego "Gońca" i autorem kilku powieści sensacyjno-kryminalnych. W 1940 roku został aresztowany przez NKWD i rozstrzelany. Po II wojnie światowej wszystkie książki jego autorstwa trafiły na listę książek zakazanych w PRL.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Krzysztofa Plewako-Szczerbińskiego.

Tekturowy człowiek - audiobook od Aleksander Błażejowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć