ebook Wszechmocny Amazon. Jeff Bezos i jego globalne imperium
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 2296)

Wszechmocny Amazon. Jeff Bezos i jego globalne imperium
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 23.35
Audiobook - najniższa cena: 30.98
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 22.45 zł Lub 22.45 zł
33.90 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
42.65 zł Lub 38.39 zł
44.90 zł
-47% 23.35 zł
36.89 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

W książce „Wszechmocny Amazon…” Brad Stone z właściwą sobie przenikliwością przedstawia proces przemiany małej firmy stawiającej pierwsze kroki w handlu detalicznym w jeden z najpotężniejszych i budzących największy respekt podmiotów globalnej gospodarki. Stone przygląda się także metamorfozie samego Jeffa Bezosa − który zaczynał jako technologiczny geek, całkowicie pochłonięty budowaniem Amazona − w zdyscyplinowanego miliardera o globalnych ambicjach, który żelazną ręką rządził Amazonem, nawet gdy jego życie prywatne stało się pożywką dla tabloidów.

WSZYSTKIE TAJEMNICE NAJPOTĘŻNIEJSZEJ ŚWIATOWEJ KORPORACJI!

Najbardziej aktualna, wnikliwa i rzetelna książka o największym biznesie świata, bez którego nie wyobrażamy już sobie codziennego życia, i jego kontrowersyjnym założycielu − Jeffie Bezosie.

Oto opowieść o tym, jak największa na świecie firma, będąca tytanem technologii, objęła swoim zasięgiem nie tylko globalny handel, ale także Waszyngton, Hollywood, przestrzeń kosmiczną i ludzkie umysły.

Amazon jest wszędzie!
Po niecałych 30 latach od momentu założenia, Amazon to już nie tylko sklep, w którym kupisz wszystko − to biznesowy gigant, który całkowicie zdominował i zrewolucjonizował światową branżę e-commerce, wdarł się do branży rozrywkowej i medialnej, zaoferował najszerszy możliwy wybór towarów, najwyższej jakości usługi i innowacyjne technologie.
I wciąż nie ustaje w poszukiwaniu nowych dróg rozwoju i ekspansji.

W książce „Wszechmocny Amazon. Jeff Bezos i jego globalne imperium” znajdziecie wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Amazonie, m.in.:
- Tajniki funkcjonowania firmy i mechanizmy pracy w Amazonie.
- Sylwetkę Jeffa Bezosa – wizjonera, geniusza, innowatora, bezwzględnego CEO, jednego z najbardziej podziwianych i nienawidzonych ludzi na świecie.
- Największe przedsięwzięcia – szczegółowo opisane od pomysłu do realizacji.
- Koszmarne pomyłki, tragiczne błędy, wielkie triumfy.
- Ekspansję rynkową, medialną i… pozaziemską.

Blisko 10 lat temu dziennikarz agencji Bloomberg, Brad Stone, pisał o powstaniu Amazona – niepozornego przedsiębiorstwa handlowego, które wyrosło na rekina sprzedaży online. Od tego czasu Amazon nieustannie się rozwijał, tworząc nowatorskie produkty i rewolucjonizując liczne branże. W tym czasie zatrudnienie w firmie wzrosło pięciokrotnie, a jej wartość osiągnęła ponad miliard dolarów. Imperium Jeffa Bezosa, niegdyś mieszczące się w garażu, teraz obejmuje cały świat. Amazon rozprzestrzenił się już na niemal wszystkie branże. Można śmiało powiedzieć, że żyjemy w świecie zarządzanym, zaopatrywanym i kontrolowanym przez firmę Amazon i jej wizjonerskiego założyciela.

„Wszechmocny Amazon. Jeff Bezos i jego globalne imperium” to pozbawiony upiększeń portret ambitnego, kontrowersyjnego człowieka, wpływającego na losy świata, i potężnej firmy, bez której nie wyobrażamy już sobie codziennego życia.

Wszechmocny Amazon. Jeff Bezos i jego globalne imperium od Brad Stone możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć