ebook Nowe jedwabne szlaki. Teraźniejszość i przyszłość świata
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 4566)

Nowe jedwabne szlaki. Teraźniejszość i przyszłość świata
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.99
wciąż za drogo?
27.90 zł
29.90 zł
33.99 zł Lub 30.59 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
23.99 zł
34.49 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Kiedyś wszystkie drogi prowadziły do Rzymu, dziś prowadzą do Pekinu.

Nowe Jedwabne Szlaki Petera Frankopana, autora bestsellerowych Jedwabnych szlaków, to świeże spojrzenie na sieć relacji, jakie tworzą się dziś wokół dawnych szlaków handlowych łączących Wschód z Zachodem.

Świat zmienia się dramatycznie, a tematy izolacji i fragmentacji przenikające świat zachodni stoją w ostrym kontraście z wydarzeniami na Jedwabnych Szlakach, gdzie zacieśniają się więzi, gdzie nawiązuje się współpraca.

Podążając Jedwabnymi Szlakami na wschód od Europy do Chin, przez Rosję i Bliski Wschód, Nowe Jedwabne Szlaki w porę przypominają, że żyjemy w świecie, który jest głęboko połączony. W tej proroczej historii współczesnej Peter Frankopan ocenia globalny oddźwięk ciągłych zmian w centrum władzy – zbyt często nieobecnych w nagłówkach na zachodzie.

Ta ważna - i ostatecznie pełna nadziei - książka zadaje pytania o to, kim jesteśmy i gdzie jesteśmy na świecie, wyjaśniając sprawy, od których zależy całe nasze życie.
Nowe jedwabne szlaki. Teraźniejszość i przyszłość świata od Peter Frankopan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć