ebook Chwasty
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 6)

Chwasty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 19.74
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
19.74 zł Lub 17.77 zł
21.38 zł Lub 19.24 zł
23.90 zł
32.90 zł
-38% 18.42 zł
18.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Mroczny kryminał Krzysztofa Jóźwika – autora głośnej „Klatki”, która niejednemu czytelnikowi na długo zapadła w pamięć. Wszyscy byli martwi i wszyscy ukarani za swoje błędy. Chwasty. Kat nikogo nie oszczędzał, a warszawska policja wciąż przegrywała rozgrywkę z perfidnym psychopatą…

Seria brutalnych morderstw dokonanych ze szczególnym okrucieństwem jest zmorą dla prowadzących w Warszawie śledztwo policjantów i prokuratury. Zabójca zawsze zostawia na ciele ofiary zasuszoną roślinę, chwast, którym podpisuje swoje „dzieła”.

Dość szybko następuje eskalacja przemocy. Policja musi zmierzyć się z czasem i pomysłowością mordercy.
Kim jest morderca? Psychopatą z nizin społecznych czy wzorowym obywatelem prowadzącym na co dzień normalne życie? Koncepcji i ofiar jest wiele, ale zabójca tylko jeden…

O e-booku Chwasty blogerzy napisali: 

Krzysztof Jóźwik stworzył mocną fabułę, która zawiązuje w naszym umyśle pętlę pytań, na które odpowiedzi poszukiwać będziemy na przeszło pięciuset stronach tej książki. Książki, która na zawsze pozostaje w pamięci. Bez wątpienia autor udowodnił, że posiada umiejętność kreowania historii zatrważającej, historii, która mocno wbija się w naszą psychikę. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Chwasty od Krzysztof Jóźwik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Gdy tylko w swych rękach złapałem Chwasty od razu wyrwałem się do czytania. Krzysztof Jóźwik już od pierwszych stron zasiał we mnie ciekawość, kim jest psychopatyczny morderca? A pewne jest to, że jego bestialstwo przechodzi wszelkie granice.

Zatem jeśli jesteście zwolennikami mocniejszych wrażeń, to Chwasty oderwą Was od codziennych obowiązków. Dodam więcej to dla miłośników gatunku lektura obowiązkowa.

Autor nie tylko skomponował historię zapierającą dech w piersiach, lecz zarysował ją iście realistycznym językiem. Styl Krzysztofa Jóźwika sprawia, że nasza wyobraźnia pracuje na pełnych obrotach. I tak samo jak było to w przypadku „Klatki” podczas czytania Chwastów chłoniemy tę historię niczym gąbka wodę.

Seryjny morderca dokonuje zbrodni, by ukarać ludzi, za ich błędy. Eliminuje niepożądanych ludzi ze społeczeństwa. Pytanie tylko, co legitymuje go do takich czynów?

Psychopata jest zmorą warszawskich policjantów i prokuratury. Na ciele swych ofiar pozostawia zasuszoną roślinę, która jest jego znakiem rozpoznawczym. Niestety morderca nie poprzestaje na jednej zbrodni, a organy ścigania nie tylko walczą z czasem, lecz mają związane ręce.

Krzysztof Jóźwik zawiązał mocną fabułę, która zawiązuje w naszym umyśle pętlę pytań, na których odpowiedzi poszukiwać będziemy na przeszło pięciuset stronach tej książki. Książki, która na zawsze pozostaje w pamięci. Bez wątpienia autor udowodnił, że posiada umiejętność kreowania historii zatrważającej, historii, która mocno wbija się w naszą psychikę.

Chwasty zaspokoją oczekiwania najbardziej wybrednych miłośników powieści grozy. Mocna historia, brutalne opisy zbrodni oraz umiejętne połączenie bohaterów są mocnymi punktami najnowszej książki Krzysztofa Jóźwika. Ich kreacje oraz tempo prowadzonej akcji nie pozwolą Wam się nudzić. Rozwiązywanie kryminalnej zagadki to doskonała frajda dla czytelników, którzy w książkach poszukują analizy.

Poznawanie tej historii porównać możemy do układania puzzli, gdzie każdy element tworzy jedną, spójną całość. A ich połączenie daje nam obraz, który wręcz elektryzuje. Książkę czyta się szybko, lecz historia w niej zawarta już tak szybko nie uleci z Waszej pamięci. Ona pozostanie już na zawsze. I to właśnie stanowi o sile tej książki. Książki, dzięki której Krzysztof Jóźwik umocnił swoją pozycję wśród polskich pisarzy tworzących mocne i soczyste historie. Cóż więcej chcieć? Więcej takich powieści!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć