ebook Balwierz - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Balwierz - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.33
Audiobook - polecana oferta: 29.93
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-24% 29.93 zł Lub 26.94 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
37.91 zł
39.90 zł
27.93 zł
30.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy Hubert Meyer zaszywa się w leśnej głuszy na Podlasiu. Szuka tam spokoju, ale los nie da mu tej szansy. Okolicą wstrząsa seria krwawych zbrodni. W środku lasu, w kapliczce świętego Huberta – niczym złożone w ofierze – leży ciało kilkuletniego Tymka, syna miejscowej femme fatale. W tym samym czasie od strzału snajpera ginie ksiądz Donat Giza, zapalony myśliwy, prominentny członek koła łowieckiego. A to wcale nie koniec obłąkańczego tańca śmierci…

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi.

Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi.

Doświadczony profiler włącza się w działania miejscowych śledczych. Zadanie nie jest łatwe, bo lokalna społeczność ma swoje tajemnice, mroczne sekrety, niejasne powiązania i interesy. I pilnie strzeże ich przed obcymi!

Czy Meyerowi uda się rozwikłać zagadkę tajemniczych zbrodni? Kim jest morderca i co go łączy z miejscowymi notablami?

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Adama Baumana.

Balwierz - audiobook od Katarzyna Bonda możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć