ebook Jedyny dzień w roku
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 136)

Jedyny dzień w roku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 23.40
Audiobook - najniższa cena: 26.89
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
23.40 zł
24.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Piękna opowieść o zaglądaniu w głąb siebie, w swoje wspomnienia i pragnienia. to także historia o tym, że święta to naprawdę szansa na wszystko – gdy zechce się z tej szansy skorzystać.

Świat wyhamowuje, łagodnieje, pachnie piernikiem i skrzy się śniegiem. W tej pięknej scenerii cichną spory, ludzie stają się sobie bliscy i wierzą, że zaczyna otaczać ich magia.

Brakuje tylko pierwszej gwiazdki na niebie, by zaczęła działać…

Wszyscy pragną takiego Bożego Narodzenia, Dorota też. Kiedy jedzie do rodziców, marzy o wyjątkowych świętach.

Ma nadzieję, że Wigilia będzie jak drzwi, za którymi czeka cud.

Rzeczywistość okazuje się jednak mało baśniowa. Ten specjalny, jedyny dzień w roku nie likwiduje magicznie wszystkich przykrych spraw, z którymi Dorota boryka się na co dzień, a rodzinne spotkanie, które miało być urocze, zmienia się w katastrofę. „Żeby ten dzień już się skończył”, myśli Dorota, żałując, że życie tak źle się z nią obchodzi. Wkrótce jednak odkrywa, że los przygotował dla niej coś niezwykłego. Niepowtarzalnie… powtarzalnego

O e-booku Jedyny dzień w roku blogerzy napisali: 

Agnieszka Jeż lekko kreśli historię poruszającą. Historię, w której możemy odnaleźć cząstkę siebie. Dzięki tej książce możemy spojrzeć w głąb siebie, powrócić do wspomnień. Nie odkładajcie zatem tej lektury na później. Warto już dziś poczuć aurę jedynego dnia w roku. Zdecydowanie polecam! - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Agnieszka Jeż pod płaszczykiem lekkiej, miejscami cudownie zabawnej historii ukryła słodko-gorzką opowieść o nas samych, o naszych życiach. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak skutecznie udało się autorce to połączyć. Bardzo polubiłam się również z bohaterami tej książki. Są idealnie nieidealni. - Monika Lewandowska - Kocham Cię, moej życie

Jedyny dzień w roku od Agnieszka Jeż możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dorota ma nadzieję, że ten wigilijny dzień będzie wyjątkowy. Tymczasem dość szybko okazuje się, że jej nadzieje są nie do spełnienia. Ludzie, których spotyka po drodze są raczej powodem do irytacji. W dodatku mimo chęci sama wieczerza kończy się totalną katastrofą... Dorota marzy by ten dzień już się nareszcie zakończył. Niestety albo stety, przewrotny los ma dla niej niespodziankę i podarowuje jej szansę na to by ten dzień jednak stał się naprawdę magiczny i wyjątkowy. Tylko czy Dorota będzie potrafiła tę szansę wykorzystać?

Powiem Wam, że gdy zaczęłam czytać tę książkę i dotarł do mnie jej główny wątek byłam lekko zdziwiona. A potem pomyślałam sobie o matko ale to świąteczne. Przecież w wigilijny wieczór właśnie takie cuda mają miejsce! To w ten dzień los daje nam najwięcej szans na to byśmy zawalczyli, byśmy spróbowali zmienić rzeczywistość. A nie od dziś wiadomo, że tę rzeczywistość najłatwiej zmienić, poprzez zmianę siebie, swojego postępowania, swojego sposobu patrzenia na to, co nas spotyka i co nieustannie powtarzam właściwej komunikacji. O tym właśnie jest ta książka. Do tego pomimo wątków mniej rzeczywistych ta powieść jest niesamowicie życiowa. Pani Agnieszka pod płaszczykiem lekkiej, miejscami cudownie zabawnej historii ukryła słodko-gorzką opowieść o nas samych, o naszych życiach. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak skutecznie udało się autorce to połączyć. Bardzo polubiłam się również z bohaterami tej książki. Są idealnie nieidealni. Niosą w sobie zadry i przez to są bardzo prawdziwi. Dzięki temu nie sposób im nie kibicować i nie sposób nie zapragnąć by usiąść z nimi do tej jakże nieidealnej wieczerzy. Uważam, że ta książka to trochę taki wigilijny poradnik przetrwania i bardzo dziękuję autorce za tę historię

Ocena: 5+/6
©Kocham Cię, moje życie
Każdy kolejny dzień przybliża nas, do tego jedynego w roku. Oczekiwanego. Pełnego cudów i świątecznej atmosfery.

Dziś Agnieszka Jeż pozwala nam poczuć jego magiczną moc. A to za sprawą najnowszej powieści Jedyny dzień w roku. Na jej kartach poznajemy historię Doroty, która jak wielu z nas marzy o magicznych Świętach Bożego Narodzenia. To niezwykły czas, w którym choć na chwilę możemy zapomnieć o troskach dnia codziennego. To czas, gdy wszelkie spory cichną, a w ich miejsce pojawi się radość i uśmiech. Wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdki czujemy atmosferę, która nadaje szczególnej mocy. Tak samo jest podczas czytania książki Jedyny dzień w roku.

Dzięki autorce, oczami wyobraźni możemy powrócić wspomnieniami, do tych chwil, gdy w blasku pierwszej gwiazdki mogliśmy ujrzeć uśmiech na twarzach naszych bliskich. Historia, którą poznajemy daje nam namiastkę Świąt. Dorota pragnie te święta spędzić razem z rodzicami. Wybierając się do nich, marzy o tym, aby czas spędzony razem był wyjątkowy niczym z baśni. Czy jednak tak się stanie? Czy troski życia codziennego przyćmią blask świątecznej atmosfery? Czy świąteczna magia sprawi, że problemy znikną niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki?

Jak się okazuje magia tego dnia nie likwiduje wszystkich problemów Doroty. Rodzinne spotkanie nie jest w pełni takim, o którym marzyła bohaterka powieści. Choć los stawia przed nią coś niezwykłego wręcz niepowtarzalnego. Co takiego wydarzy się w życiu Doroty? Jak bardzo pobyt w rodzinnych stronach zmieni jej życie? Warto się o tym dowiedzieć i sięgnąć po Jedyny dzień w roku.

Agnieszka Jeż lekko kreśli historię poruszającą. Historię, w której możemy odnaleźć cząstkę siebie. Dzięki tej książce możemy spojrzeć w głąb siebie, powrócić do wspomnień. Nie odkładajcie zatem tej lektury na później. Warto już dziś poczuć aurę jedynego dnia w roku. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć