ebook Niebezpieczni mężczyźni
3.38 / 5.00 (liczba ocen: 102)

Niebezpieczni mężczyźni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 22.71
wciąż za drogo?
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
22.71 zł Lub 20.44 zł
27.00 zł
33.90 zł
33.90 zł
22.72 zł
25.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy można się oprzeć niegrzecznym chłopcom? Nawet jeśli bywają niebezpieczni, to przecież są także... pociągający!

Niepokorni mężczyźni zawładnęli światem gorących romansów. Przekorni, buntowniczy, zadziorni, pełni nonszalancji – rozpalają wyobraźnię czytelniczek. Dziesięć opowiadań znanych polskich autorek, a w nich zdeterminowani mafiosi, szaleni motocykliści, niepoprawni kobieciarze, bezwzględni płatni zabójcy, nieobliczalni stalkerzy oraz dranie z krwi i kości. Ta antologia jest niebezpiecznie wciągająca!

K.C. Hiddenstorm, Paulina Zalecka, Camille Gale, E. Raj, Karolina Jurga, Ludka Skrzydlewska, Sandra Robins, Monika Skabara, Agata Sobczak, Nana Bekher – dziesięć niezwykłych pisarek i dziesięć portretów facetów rodem z najodważniejszych nocnych fantazji. Czy będzie to przerażający koszmar, czy sen, z którego nie zechcesz się obudzić? Jedno jest pewnie – ta lektura to wulkan emocji. Odważysz się na to spotkanie?

Niebezpieczni mężczyźni od Nana Bekher, Camille Gale, K. C. Hiddenstorm, Karolina Jurga, E. Raj, Sandra Robins, Monika Skabara, Ludka Skrzydlewska, Agata Sobczak, Paulina Zalecka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
W oczach człowieka kryje się prawda. Jeśli nie widzisz oczu tego, z kim rozmawiasz, to nie będziesz wiedziała, jakie ma intencje.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć