ebook Śnieg otulił cię bielą
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 28)

Śnieg otulił cię bielą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 23.03
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
23.03 zł
24.90 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
22.41 zł
24.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Wśród surowego piękna zaśnieżonych bieszczadzkich krajobrazów Martyna szuka prawdy o tym, co lata temu przytrafiło się jej zmarłej w niewyjaśnionych okolicznościach starszej siostrze.

Czy bohaterce uda się odkryć prawdę o tamtym dramatycznym andrzejkowym wieczorze? Komu może zaufać? Przystojnemu funkcjonariuszowi Straży Granicznej, w którym niespodziewanie się zakochała? Znajomej z dzieciństwa, goszczącej ją w swoim domu? Dawnym przyjaciołom jej siostry Eweliny? A może nikt z nich nie jest z nią szczery? Kto wie, co wydarzyło się lata temu w niewielkiej bieszczadzkiej wiosce? I komu zależy na tym, żeby prawda nigdy nie wyszła na jaw?

„Śnieg otulił cię bielą” to poruszająca powieść o siostrzanej miłości, skrzętnie skrywanych rodzinnych tajemnicach, niszczącej namiętności i zbrodni.

W Bieszczadach Martyna odnajduje miłość. Czy znajdzie coś jeszcze?

O e-booku Śnieg otulił cię bielą blogerzy napisali:

Katarzyna Misiołek ponownie zadbała o miłośników powieści obyczajowych tworząc historię, która otula nasze czytelnicze serca. Ale i nie tylko, ponieważ Śnieg otulił cię bielą to powieść, która zaspokoi fanów historii z zagadką w tle. Jeśli lubicie rozwiązywać zagadki sprzed lat, to przed Wami jest propozycja na udaną czytelniczą ucztę. A bieszczadzki klimat urozmaici chwile podczas czytania. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Śnieg otulił cię bielą od Katarzyna Misiołek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Śnieg otulił cię bielą to czwarta powieść Katarzyny Misiołek, którą przeczytałem. Za każdym razem na początku poznawania historii stworzonej przez autorkę towarzyszyła mi nadzieja, że ponownie otulę moje emocje chwilami pełnymi wzruszeń. I przyznam szczerze, że również tym razem się nie zawiodłem. Pani Katarzyna potrafi stworzyć poruszającą historię kreując bohaterów, których historie pozostają w naszym sercach.

Autorka zaprasza nas do poznania historii Martyny, która szuka prawdy związanej z wydarzeniami sprzed lat. Dlaczego w niewyjaśnionych okolicznościach zamordowano jej starszą siostrę Ewelinę? Co wydarzyło się feralnej andrzejkowej nocy? Kto zna prawdę? Czy będzie chciał się nią podzielić z Martyną? Jaką tajemnicę skrywa rodzina?

Po części pytania te wprawiają nas w nieco thrillerowy, czy też kryminalny klimat. Jednak wątki obyczajowe sprawiają, że otrzymujemy poruszająca powieść obyczajową. By poznać odpowiedzi na pojawiające się w naszej głowie pytania, wraz z bohaterką powieści wyruszamy w pokryte śniegiem Bieszczady. Martyna poszukując prawdy poznaje Leszka Horałę, funkcjonariusza Straży Granicznej, w którym niespodziewanie się zakochuje. Czy rodzące się uczucie jest zapowiedzą wielkiej miłości? Martyna przyjechała tutaj w poszukiwaniu prawdy. Los jednak dał jej coś więcej. Szansę na miłość.

Jeśli jesteście ciekawi jak potoczy się historia Martyny, to koniecznie sięgnijcie po najnowszą powieść Katarzyny Misołek. Jeśli chcecie dowiedzieć się, czy Martyna zdoła odkryć prawdę na temat śmierci siostry, to nie możecie przerwać tej lektury. Wiecie, co – to Wam nie grozi, bo gdy już raz sięgniecie po tę książkę, to nie oderwiecie się dopóty, dopóki nie poznacie rodzinnej tajemnicy.

A tajemnicą nie jest to, że Pani Katarzyna ponownie zadbała o miłośników powieści obyczajowych tworząc historię, która otula nasze czytelnicze serca. Ale i nie tylko, ponieważ Śnieg otulił cię bielą to powieść, która zaspokoi fanów historii z zagadką w tle. Jeśli lubicie rozwiązywać zagadki sprzed lat, to przed Wami jest propozycja na udaną czytelniczą ucztę. A bieszczadzki klimat urozmaici chwile podczas czytania.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć