ebook Śnieg otulił cię bielą
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 185)

Śnieg otulił cię bielą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 22.37
Audiobook - najniższa cena: 21.59
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-20% 22.37 zł
25.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł
23.03 zł
23.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wśród surowego piękna zaśnieżonych bieszczadzkich krajobrazów Martyna szuka prawdy o tym, co lata temu przytrafiło się jej zmarłej w niewyjaśnionych okolicznościach starszej siostrze.

Czy bohaterce uda się odkryć prawdę o tamtym dramatycznym andrzejkowym wieczorze? Komu może zaufać? Przystojnemu funkcjonariuszowi Straży Granicznej, w którym niespodziewanie się zakochała? Znajomej z dzieciństwa, goszczącej ją w swoim domu? Dawnym przyjaciołom jej siostry Eweliny? A może nikt z nich nie jest z nią szczery? Kto wie, co wydarzyło się lata temu w niewielkiej bieszczadzkiej wiosce? I komu zależy na tym, żeby prawda nigdy nie wyszła na jaw?

„Śnieg otulił cię bielą” to poruszająca powieść o siostrzanej miłości, skrzętnie skrywanych rodzinnych tajemnicach, niszczącej namiętności i zbrodni.

W Bieszczadach Martyna odnajduje miłość. Czy znajdzie coś jeszcze?

O e-booku Śnieg otulił cię bielą blogerzy napisali:

Katarzyna Misiołek ponownie zadbała o miłośników powieści obyczajowych tworząc historię, która otula nasze czytelnicze serca. Ale i nie tylko, ponieważ Śnieg otulił cię bielą to powieść, która zaspokoi fanów historii z zagadką w tle. Jeśli lubicie rozwiązywać zagadki sprzed lat, to przed Wami jest propozycja na udaną czytelniczą ucztę. A bieszczadzki klimat urozmaici chwile podczas czytania. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

To historia, która totalnie mnie zaskoczyła i jeszcze mocniej zachwyciła. Nie znajdziemy w niej magii i świątecznego ciepła. Znajdziemy za to zimną, przeszywającą do szpiku kości historię, która wciąga czytelnika w mrok ludzkiej duszy. Mnie lektura tej książki pochłonęła całkowicie. Szczególnie, że od pierwszej aż po ostatnią stronę czuć w niej niepokój o to, co jeszcze może się wydarzyć. - Monika Lewandowska - Kocham Cię, moje życie

Śnieg otulił cię bielą od Katarzyna Misiołek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Zmarli się nie starzeją. A żywi nie zapominają. Ludzie żyją, dopóki o nich pamiętamy.
Chcę Wam dziś opowiedzieć o moim totalnym zaskoczeniu, którym była lektura książki Śnieg otulił cię bielą.

Martyna powraca do rodzinnej bieszczadzkiej miejscowości by odkryć prawdę o tajemniczej śmierci swojej starszej siostry. Czy jednak jest to w ogóle możliwe, skoro przez lata nikomu się to nie udało? Czy wśród starych znajomych jest ktoś komu dziewczyna może zaufać? A może wśród nich jest zabójca jej siostry?

Śnieg otulił cię bielą to historia, która totalnie mnie zaskoczyła i jeszcze mocniej zachwyciła. Nie znajdziemy w niej magii i świątecznego ciepła. Znajdziemy za to zimną, przeszywającą do szpiku kości historię, która wciąga czytelnika w mrok ludzkiej duszy. Mnie lektura tej książki pochłonęła całkowicie. Szczególnie, że od pierwszej aż po ostatnią stronę czuć w niej niepokój o to, co jeszcze może się wydarzyć. Ja dosłownie nie mogłam się od niej oderwać.

Bardzo przypadł mi do gustu również klimat tej książki, który przywodził na myśl styczniowe roztopy, które z każdą chwilą odsłaniają to co zostało przykryte a czego nie chcemy oglądać. Sylwetki bohaterów może nie są mocno wyraziste a jednak każde z nich nosi w sobie coś co intryguje i przyciąga uwagę. Największą jednak w moim poczuciu zaletą tej historii jest jej realizm. Totalnie ją kupiłam i uwierzyłam autorce w każde jej słowo. Dzięki temu miałam wrażenie, że jako czytelnik byłam w samym środku opisywanych wydarzeń i razem z główną bohaterką mogłam je przeżywać. Bardzo ciekawym zabiegiem okazały się także retrospekcje, dzięki którym mogliśmy dowiedzieć się znacznie więcej na temat wydarzeń z przeszłości. Ja zdecydowanie jestem usatysfakcjonowana lekturą tej książki i polecam ją całą sobą. To idealna lektura na styczniowe deszczowe wieczory. Przeczytajcie koniecznie!

Ocena: 5+/6
©Kocham Cię, moje życie
Śnieg otulił cię bielą to czwarta powieść Katarzyny Misiołek, którą przeczytałem. Za każdym razem na początku poznawania historii stworzonej przez autorkę towarzyszyła mi nadzieja, że ponownie otulę moje emocje chwilami pełnymi wzruszeń. I przyznam szczerze, że również tym razem się nie zawiodłem. Pani Katarzyna potrafi stworzyć poruszającą historię kreując bohaterów, których historie pozostają w naszym sercach.

Autorka zaprasza nas do poznania historii Martyny, która szuka prawdy związanej z wydarzeniami sprzed lat. Dlaczego w niewyjaśnionych okolicznościach zamordowano jej starszą siostrę Ewelinę? Co wydarzyło się feralnej andrzejkowej nocy? Kto zna prawdę? Czy będzie chciał się nią podzielić z Martyną? Jaką tajemnicę skrywa rodzina?

Po części pytania te wprawiają nas w nieco thrillerowy, czy też kryminalny klimat. Jednak wątki obyczajowe sprawiają, że otrzymujemy poruszająca powieść obyczajową. By poznać odpowiedzi na pojawiające się w naszej głowie pytania, wraz z bohaterką powieści wyruszamy w pokryte śniegiem Bieszczady. Martyna poszukując prawdy poznaje Leszka Horałę, funkcjonariusza Straży Granicznej, w którym niespodziewanie się zakochuje. Czy rodzące się uczucie jest zapowiedzą wielkiej miłości? Martyna przyjechała tutaj w poszukiwaniu prawdy. Los jednak dał jej coś więcej. Szansę na miłość.

Jeśli jesteście ciekawi jak potoczy się historia Martyny, to koniecznie sięgnijcie po najnowszą powieść Katarzyny Misołek. Jeśli chcecie dowiedzieć się, czy Martyna zdoła odkryć prawdę na temat śmierci siostry, to nie możecie przerwać tej lektury. Wiecie, co – to Wam nie grozi, bo gdy już raz sięgniecie po tę książkę, to nie oderwiecie się dopóty, dopóki nie poznacie rodzinnej tajemnicy.

A tajemnicą nie jest to, że Pani Katarzyna ponownie zadbała o miłośników powieści obyczajowych tworząc historię, która otula nasze czytelnicze serca. Ale i nie tylko, ponieważ Śnieg otulił cię bielą to powieść, która zaspokoi fanów historii z zagadką w tle. Jeśli lubicie rozwiązywać zagadki sprzed lat, to przed Wami jest propozycja na udaną czytelniczą ucztę. A bieszczadzki klimat urozmaici chwile podczas czytania.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć