ebook Skok na Rembrandta
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 157)

Skok na Rembrandta
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.86
wciąż za drogo?
34.41 złpremium: 22.20 zł Lub 22.20 zł
31.86 zł Lub 28.67 zł
37.00 zł
37.00 zł
31.91 zł
32.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Narodowa Galeria Portretów w Waszyngtonie.

Dwunastoletni Art. jest przekonany, że szykuje się coś niedobrego, ale jedyne dowody, jakie ma na poparcie swojej teorii, to mrożona mokka, czterdzieści dwa kroki i tajemnicza kobieta, która codziennie pojawia się w muzeum o tej samej godzinie…Kiedy Artowi udaje się przekonać najlepszą przyjaciółkę Camille, że ktoś szykuje wielki napad, rozpoczyna się ekscytująca pogoń przez Waszyngton.

Czy bohaterom uda się odkryć, kto planuje nikczemny skok, który może okazać się największym od czasu kradzieży w Muzeum Isabelli Stewart Gardner w Bostonie w 1990 roku? Na szali leżą dzieła warte miliard dolarów, a zegar tyka…Ukryte w książce kody QR pozwolą obejrzeć słynne obrazy, o które toczy się ta rozgrywka. Inne przygody Arta i Camille w książce Przekręt na van Gogha

Książkę polecają:

BUK BUK i Czas Dzieci

Skok na Rembrandta od Deron R. Hicks możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
National Portrait Gallery Museum w Waszyngtonie. Dwunastoletni Art ma pewność, że szykuje się coś niedobrego, ale jedyne dowody, jakie ma na poparcie swojej teorii, to mrożona mokka, czterdzieści dwa kroki i tajemnicza kobieta, która codziennie pojawia w muzeum o tej samej godzinie… Kiedy Artowi udaje się przekonać najlepszą przyjaciółkę Camille, że ktoś szykuje wielki napad, rozpoczyna się ekscytująca pogoń przez Waszyngton. Czy bohaterom uda się odkryć, kto planuje nikczemny skok, który może okazać się największym od czasu kradzieży w Muzeum Isabelle Stewart Gardner w 1990 roku? Na szali leżą dzieła warte miliard dolarów, a zegar tyka…

Art i Camille wędrują tropem tajemnicy obejmującej słynne obrazy na nową wystawę, za którą częściowo odpowiada tata Arta. Wierzą, że obrazy zostaną skradzione dzięki tajemniczej kobiecie, która każdego dnia o tej samej porze spaceruje po muzeum. Art uważa, że ​​ma to związek z kradzieżą dzieł sztuki, która miała miejsce prawie dokładnie 30 lat temu, a celem są ci sami znani artyści jak Rembrandt, Degas, Manet.

Ta książka nie jest tak pełna akcji, ale wciąż to przyjemna lektura. Ma w sobie bardziej dyskretny szpiegowski charakter, a stawka nie wydaje się być tak wysoka (przynajmniej tym razem nikt nie zamierza zabić Arta i Camille). Pojawiło się kilka interesujących zwrotów akcji. Brakowało mi jednak większej ilości rozdziałów ze strony złodziei.

Urocze w tej historii jest to, że widzisz, jak Art i Camille zbliżyli się do siebie, odkąd Art i jego tata osiedlili się w Waszyngtonie. Oboje troszczą się o siebie nawzajem, a nawet jeśli ryzykują decydują się pomóc sobie nawzajem ze względu na ich przyjaźń.

Ogólnie rzecz biorąc książka bardzo mi się podobała, choćby ze względu na historie sztuki. Byłam ogromnie pochłonięta tą historią. W książce zostały ukryte kody QR, które pozwolą obejrzeć słynne obrazy. Niesamowicie ciekawy zabieg i bardzo chętnie poznałam kilkanaście nowych obrazów oraz ich krótką historię.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć