ebook Wybór
4.85 / 5.00 (liczba ocen: 26)

Wybór
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 21.28
wciąż za drogo?
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
27.36 zł
30.40 zł Lub 27.36 zł
36.10 zł Lub 32.49 zł
38.00 zł
21.28 zł
29.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)

Czasami jedna nietrafiona decyzja może roztrzaskać twój świat na kawałki

Katarzyna, pracująca jako pedagog w ośrodku wychowawczym, nie wyobraża sobie, by kiedykolwiek mogła przejść obojętnie wobec dziecięcej krzywdy. Nic więc dziwnego, że kiedy pewnego dnia znajduje w parku porzucone niemowlę, postanawia zrobić wszystko, by zapewnić mu bezpieczną przyszłość. Ale to nie jedyne zaskakujące zdarzenie, jakie ma miejsce tego dnia. Chwilę później Katarzyna poznaje mężczyznę, który również angażuje się w losy niechcianego dziecka. Wspólna troska zbliża ich do siebie i wkrótce staje się jasne, że mogliby stworzyć szczęśliwą rodzinę. Los jednak ma wobec nich inne plany - nieoczekiwanie odnajduje się matka dziecka, a Stanisław zaczyna wątpić w przyszłość ich związku. Czy uda im się dokonać odpowiedniego wyboru i uratować tę miłość?

Karolina Zielińska Urodziła się w 1996 roku w Szamotułach. Z wykształcenia jest asystentką stomatologiczną. Od dziecka pasjonuje się książkami. Już jako dwunastolatka zaczęła tworzyć własne teksty. Nie wyobraża sobie choćby jednego dnia bez pisania. Interesuje się także fotografią. Uwielbia uczyć się języków obcych, a najbardziej fascynuje ją angielski. W życiu ceni sobie szczerość i autentyczność. Prywatnie jest szczęśliwą narzeczoną i psią mamą. „Wybór” jest jej debiutem literackim.

Wybór od Karolina Zielińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czas nie goi ran. Rozmowa to robi.
Twoje życie leży tylko i wyłącznie w twoich rękach. To ty decydujesz, co się dzieje.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć