ebook Nie powinniśmy
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 16792)

Nie powinniśmy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 17.94
Audiobook - najniższa cena: 25.14
wciąż za drogo?
-25% 17.94 zł Lub 16.15 zł
21.53 zł
25.41 zł
28.41 zł Lub 25.57 zł
-20% 17.93 zł
19.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Miłość i nienawiść dzieli cienka granica – i nie powinno się jej przekraczać. Ale siedzenie na niej okrakiem może okazać się świetną zabawą.

Bennett i Annalise poznali się w najbardziej niesprzyjających okolicznościach – najpierw on widział, jak ona niszczy jego samochód podczas próby podrzucenia mu swojego mandatu, a później okazało się, że po fuzji firm, w których byli zatrudnieni, oboje konkurują o to samo wysokie stanowisko w pracy. Żadne z nich nie zamierza ustąpić, ponieważ przegrany zostanie oddelegowany do filii w Teksasie – a oboje mają bardzo dobre powody, aby zostać w San Francisco.

Rozpoczyna się bezwzględna walka o klientów. Bennett nie zwykł grać czysto – w końcu liczy się jedynie zwycięstwo. Ale jego przeciwniczka będzie potrafiła go zaskoczyć, i to nieraz. Bennett i Annalise muszą się przekonać, o jaką nagrodę w rzeczywistości warto zawalczyć.

Nie powinniśmy od Vi Keeland możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć