ebook Miłość w płatkach śniegu
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Miłość w płatkach śniegu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 14.81
wciąż za drogo?
-51% 14.81 złpremium: 8.89 zł Lub 8.89 zł
-25% 19.74 zł Lub 17.77 zł
27.96 zł
31.25 zł Lub 28.13 zł
32.90 zł
-13% 23.00 zł
25.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Owdowiały ojciec czterech córek martwi się o swoje pociechy. Kobiety nie planują ustatkowania się, czyli ślubu i dzieci.
Spotyka przyjaciela z dawnych lat. Wpadają na pomysł i ustalają plan działania, by te Święta były wyjątkowe, a w nadchodzącym roku mogli bawić się na weselu i czekać na wnuki.

Uparci ojcowie zabawią się w swatów. To nie spodoba się jedynakowi – kawalerowi, który ani myśli stanąć na ślubnym kobiercu, a tym bardziej żadnej z czterech niezależnych córek.

Romantyczny Gdańsk w zimowej odsłonie, urokliwa kamienica, przyjaźń i miłość, a wszystko w czasie przygotowań do Świąt i tego, co w nich najważniejsze.

O e-booku Miłość w płatkach śniegu blogerzy napisali:

Dorota Milli ponownie wykreowała intrygującą historię, której bohaterzy nie pozwolą o sobie zapomnieć. A dodatkowy klimat świąt i zimowa aura sprawią, że tak chętnie otulimy się historią stworzoną przez Panią Dorotę. Miłość w płatkach śniegu to romantyczna powieść, dzięki której miłość rozpali nasze czytelnicze serca. Polecam każdemu miłośnikowi gatunku. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Miłość w płatkach śniegu od Dorota Milli możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Co prawda, za oknem nie ma jeszcze śniegu, lecz za sprawą najnowszej książki Doroty Milli możemy oczami wyobraźni dojrzeć jego pierwsze płatki. Miłość w płatkach śniegu jest takim pierwszym zimowym klimatem. Choć historia ta ogrzewa nasze serca, czuć na jej kartach tę aurę.

Poznawanie tej historii rozpoczynamy od spotkania Alberta i Wacława, przyjaciół z wojska. Albert jest ojcem czterech córek. Z całego serca pragnie, aby Aurelia, Emilia, Kordelia i Bibianna znalazły szczęście w miłości. Chciałby je zobaczyć na ślubnym kobiercu. „Czy wyprawi wesele, na jakie każda z nich zasługuje”? Ma nadzieję, że jeśli uda mu się poprowadzić do ołtarza choć jedną, pozostałe chętnie pójdą w ślady siostry. Niestety córki nie planują zamążpójścia. Każda robi co chce, a już na pewno nie robią nic w kierunku realizacji małżeńskich planów. Owdowiały Albert podczas rozmowy z Wacławem zwierza się swojemu przyjacielowi ze swoich trosk.

Oboje wpadają na pewien plan. A zbliżające się święta Bożego Narodzenia mają być doskonałą okazją do zrealizowania go. Postanowili zorganizować wspólne święta. Mają nadzieję, że jedna z córek zakocha się w synu Wacława. Problem w tym, że Konrad Rzepecki nie zamierza zmieniać nic w tej kwestii. Woli poświęcić się pracy w firmie transportowej odziedziczonej po ojcu. Daleko mu do zakładania rodziny. Trzeba przyznać, że plan jest ciekawy.

Jeśli jesteście ciekawi jak przyjaciele zorganizują swoje miłosne manewry, to koniecznie sięgnijcie po Miłość w płatkach śniegu. Czy klimat świąt pomoże przyjaciołom w realizacji planu? Czy płatki śniegu roztopią blokadę w sercach córek? Czy ciepło świąt rozpali miłość w sercu młodego kawalera? Warto znaleźć odpowiedzi na te pytania. Zapisane są one na kartach powieści Doroty Milli.

Autorka ponownie wykreowała intrygującą historię, której bohaterzy nie pozwolą o sobie zapomnieć. A dodatkowy klimat świąt i zimowa aura sprawią, że tak chętnie otulimy się historią stworzoną przez Panią Dorotę. Miłość w płatkach śniegu to romantyczna powieść, dzięki której miłość rozpali nasze czytelnicze serca. Polecam każdemu miłośnikowi gatunku.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć