ebook W cieniu. Kulisy wywiadu III RP
3.99 / 5.00 (liczba ocen: 172)

W cieniu. Kulisy wywiadu III RP
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.90
Audiobook - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
33.47 złpremium: 21.59 zł Lub 21.59 zł
26.90 zł
30.59 zł Lub 27.53 zł
35.99 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
28.97 zł
29.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwsza na naszym rynku wydawniczym tak bezkompromisowa i sensacyjna relacja szefa Agencji Wywiadu, odsłaniająca kulisy najtajniejszej ze służb III RP. Z ebooka „W cieniu” (formaty epub i kindle mobi) wyłania się „przygnębiający obraz tajnych służb: pozbawionych kontroli, pogrążonych w chaosie, budzących strach. Wszystko tym bardziej przerażające, że opowiedziane przez byłego szef Agencji Wywiadu. Można się zgadzać albo i nie. Przeczytać trzeba” (Paweł Reszka).

Pasjonująca opowieść o najtajniejszej z polskich służb specjalnych.

Agencja Wywiadu, powołana do życia 19 lat temu po rozwiązaniu Urzędu Ochrony Państwa, otoczona jest nimbem elitarności i tajemniczości.

O działaniach oficerów wywiadu RP wiadomo niewiele, choć odpowiadają za bezpieczeństwo wszystkich obywateli. Mimo że opinia publiczna bardzo rzadko poznaje nazwiska oficerów i kulisy ich pracy, warto podkreślić ich zasługi i choć trochę przybliżyć nam ich świat.

Pułkownik Grzegorz Małecki, do niedawna stojący na czele Agencji Wywiadu, w rozmowie z dziennikarzem Łukaszem Maziewskim opowiada o sekretach i realiach tej niebezpiecznej służby. To słodko-gorzkie spojrzenie na świat polskiej polityki 2. dekady XXI w. i relacja z pierwszej ręki o tym, co dzieje się w cieniu, w ciszy, gdzie nie ma miejsca dla Jamesów Bondów...

W SŁUŻBACH SPECJALNYCH NIC NIE JEST TAKIE, JAK SIĘ WYDAJE.

Rekomendacje e-booka W cieniu. Kulisy wywiadu III RP:

„Nieczęsto szef służby ujawnia polityczne uwarunkowania działalności służb specjalnych. Mimo że nie podzielam niektórych poglądów, ocen i opinii pana pułkownika Grzegorza Małeckiego, to z większością z nich się zgadzam. WARTO PRZECZYTAĆ” – gen. MAREK DUKACZEWSKI, Były szef Wojskowych Służb Informacyjnych

W cieniu. Kulisy wywiadu III RP od Grzegorz Małecki, Łukasz Maziewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć