ebook Otoczeni przez narcyzów. Jak obchodzić się z tymi, którzy nie widzą świata poza sobą
3.08 / 5.00 (liczba ocen: 55)

Otoczeni przez narcyzów. Jak obchodzić się z tymi, którzy nie widzą świata poza sobą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 24.73
Audiobook - najniższa cena: 25.80
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
24.73 zł Lub 22.26 zł
26.31 zł Lub 23.68 zł
27.00 zł
32.90 zł
24.71 zł
26.30 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Z pewnością w swoim życiu wielokrotnie spotkaliście się z ludźmi, którzy wręcz muszą być w centrum uwagi - wielbieni i ubóstwiani. Brak zainteresowania ich życiem, sukcesami i opowieściami traktowany jest jako ogromna zniewaga. Dlatego otaczają się ludźmi, którzy ich bezwzględnie podziwiają. Narcyzi, bo o nich mowa, mają na celowniku wszystkie osoby posiadające pewną typowo ludzką cechę: empatię. Nieważne, czy jesteś atrakcyjny, bogaty, kompetentny, efektywny w pracy, lubiany, popularny, zabawny czy silny psychicznie – i tak możesz zostać wmanewrowany w ich gierki. Narcyzi zwodzą ludzi, posługując się tymi samymi metodami co psychopaci. Jak nikt znają się na ludziach i psychologii - wiedzą, w jaki sposób manipulować innymi, by ci spełniali ich zachcianki. Na szczęście Thomas Erikson, doświadczony znawca ludzkiej natury, podpowie, jak poradzić sobie z takimi osobnikami i wyzwolić się spod ich uroku. Najważniejsze jest to, by zapamiętać jedno ważne słowo: „NIE”.

Narcyz się NIE zmieni.

NIE uleczysz takiej osoby.

Jedyne, co możesz zrobić, to zadbać o swoje granice i jak najczęściej mówić narcyzowi NIE.

Ale to nie wszystko. Warto też przyjrzeć się sobie w lustrze. Może się bowiem okazać, że to nie ty masz problem z otoczeniem, tylko to otoczenie ma problem z tobą…

Otoczeni przez narcyzów. Jak obchodzić się z tymi, którzy nie widzą świata poza sobą od Thomas Erikson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć