ebook Wdowa - audiobook
4.2 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 710)

Wdowa - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 18.42
Audiobook - najniższa cena: 34.32
wciąż za drogo?
-19% 34.32 zł Lub 30.89 zł
40.76 zł Lub 36.68 zł
42.90 zł
42.90 zł
36.46 zł
42.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Porywający, trzymający w napięciu thriller psychologiczny.

W oddali Leah usłyszała dźwięk syren. Zignorowała go. W tej chwili córka jej potrzebowała. Emily, zwinięta w kłębek pod łóżkiem, z zaciśniętymi powiekami, desperacko drżała. Leah zrobiła to, co uczyniłaby każda matka. Poczołgała się przez krew, by dotrzeć do córki.

Dr Leah Wright wróciła do Pensylwanii, wraz z mężem, by odnaleźć spokój, zacząć wszystko od nowa i wychować sześcioletnią córkę, Emily. Jednak gdy wraca do domu pewnej ciemnej, zimowej nocy, trzymając w dłoni bukiet róż, znajduje córkę ukrytą pod łóżkiem i krew męża na całej podłodze...

Kiedy detektyw Luka Jericho zostaje wezwany na miejsce przestępstwa, z zaskoczeniem stwierdza, że morderca pozostawił świadka – małą córeczkę ofiary. Scena zbrodni przypomina mu o niewyjaśnionej śmierci jego narzeczonej. Luka desperacko pragnie dowiedzieć się, co Emily zobaczyła tej nocy. Wie, że morderca może nadal być w pobliżu, czekając, by ponownie zaatakować.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Donaty Cieślik.

Wdowa - audiobook od C.J. Lyons możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć