ebook Potem. Lekarz dowodzi, że życie po życiu istnieje
4.14 / 5.00 (liczba ocen: 904)

Potem. Lekarz dowodzi, że życie po życiu istnieje
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 23.52
wciąż za drogo?
31.25 złpremium: 20.16 zł Lub 20.16 zł
-22% 23.52 zł Lub 21.17 zł
24.19 zł
25.87 zł Lub 23.28 zł
25.85 zł
26.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)

Ebook, który może nas wyzwolić z jednych z najstarszych lęków. W książce „Potem” Bruce Greyson – ekspert w dziedzinie doświadczeń z pogranicza śmierci – opisuje drogę, która doprowadziła go do pewności, że życie po życiu jest faktem, a po śmierci ciała świadomość nadal istnieje.

Podczas gdy świat medyczny ignorował doświadczenia z pogranicza śmierci, lekarz Bruce Greyson podchodził do nich z perspektywy naukowej, by po 40 latach badań dojść do wniosku, że śmierć jest progiem między dwiema formami świadomości. Nie jest końcem, ale przejściem.
To spojrzenie na śmierć z nowej perspektywy, poparte nie religią, ale naukowymi argumentami, każe nam ją traktować bez – tak głęboko zakorzenionego w naszej kulturze – lęku, widzieć w niej kamień milowy na naszej drodze życia.
Ebook „Potem” (formaty epub i kindle mobi) wzywa nas do otwarcia umysłu na to niezwykłe doświadczenie i płynącą z niego naukę, mówiącą że po śmierci istniejemy nadal.

„Ta książka stanie się klasyką” – dr Raymond Moody, autor bestsellera „Życie po życiu”

Potem. Lekarz dowodzi, że życie po życiu istnieje od Bruce Greyson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć