ebook Grombelardzka legenda. Wstęgi Aleru - audiobook
4.01 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 110)

Grombelardzka legenda. Wstęgi Aleru - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.95
Audiobook - polecana oferta: 35.93
wciąż za drogo?
-27% 35.93 zł
42.42 zł Lub 38.18 zł
49.90 zł
34.93 zł
40.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Wstęgi Aleru wciąż wiszą nad Grombelardem. Nieuchronnie nadciąga kolejna Wojna Potęg. Dziś, jutro, a może za tydzień, gdzieś pośród smaganych wiatrem i deszczem szczytów, ożyje wroga siła. Ciężkie Góry po raz drugi w swej historii popękają od ciosów, będą się rozpadać, płonąć

Każda kraina ma swoje legendy.

Wśród szarych skał, w mokrych i ciemnych jaskiniach, śpiewa się o Królu Gór, niepokonanym olbrzymie powalającym wrogów samą siłą swego spojrzenia. O jego wiernym towarzyszu, wielkim kocie gadba, który okazywał szacunek wrogom. O małej Armektance, której przeznaczeniem było w tych górach umrzeć, a jednak pokochała je całym sercem, a Ciężkie Góry pokochały ją. O zdradzie, najpodlejszej z możliwych, a jednak niezbędnej. O poświęceniu całego gatunku, które miało zmienić losy świata.

Tak, to wszystko legendy. Ale bez legend Grombelard to tylko deszcz i wiatr.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Wojciecha Żołądkowicza.

Grombelardzka legenda. Wstęgi Aleru - audiobook od Feliks W. Kres możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć