ebook Poza anteną: Gdy gaśnie czerwona lampka
4.26 / 5.00 (liczba ocen: 17)

Poza anteną: Gdy gaśnie czerwona lampka
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 33.23
wciąż za drogo?
33.23 zł Lub 29.91 zł
Inne proponowane

E-book „Poza anteną” to pierwsza taka książka, która zabierze nas za kulisy największych rozgłośni radiowych w Polsce.

- Medialna rzeczywistość w krzywym zwierciadle.
- Wpadki, które nigdy miały nie ujrzeć światła dziennego.
- Niespodziewane zwroty akcji i nieustannie napędzająca wiara w to, że warto spełniać marzenia.
Wszystko to opisane z właściwą autorowi swadą i dystansem do siebie i świata w e-booku „Poza anteną. Gdy gaśnie czerwona lampka”.

Sprawdź, co słychać… poza anteną!

„Mam wrażenie, że odbiorcy postrzegają świat mediów jako cudowny, wyimaginowany, pastelowy, a dziennikarz jako ludzi, którzy są ulepieni z innej gliny. To wbrew pozorom świat pełen odcieni szarości, powierzchowności i niepotrzebnego nadęcia. Chciałem w tej książce pokazać rzeczywistość z drugiej strony mikrofonu, kiedy gaśnie tytułowa czerwona lampka” – Kamil Baleja

5 proc. przychodu z każdego sprzedanego egzemplarza przeznaczone będzie dla Tosi Stępień, podopiecznej Fundacji Kawałek Nieba.

O Autorze:
Kamil Baleja – prezenter radiowy i telewizyjny, dziennikarz. Mówi do mikrofonu od ponad 18 lat – w radiu, na scenie, w telewizji.
Zaczynał w Akademickim Radiu Index, potem związał się jako współpracownik z Radiem Zachód. Od 2007 roku był dziennikarzem i prezenterem RMF FM, w 2017 roku odszedł z tej rozgłośni. Współprowadził tam poranny program „Wstawaj, szkoda dnia”. Wcześniej m.in. współtworzył popołudniowe pasmo „Lepsza połowa dnia” i prowadził audycje „Swoją drogą”, „Interaktywne noce”, „RMF Extra” i „Przepis na weekend”. Przez prawie cztery lata był prezenterem RMF Maxxx. W sierpniu 2017 roku dołączył do zespołu Radia Złote Przeboje.

Poza anteną: Gdy gaśnie czerwona lampka od Kamil Baleja możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć