ebook Poza anteną: Gdy gaśnie czerwona lampka - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Poza anteną: Gdy gaśnie czerwona lampka - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 34.99
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
34.99 zł Lub 31.49 zł
Inne proponowane

Poza anteną. Gdy gaśnie czerwona lampka – „zdradzam właśnie tajemnicę, którą chciałem zabrać do grobu”. Brzmi intrygująco? Zapnij pasy, bo to dopiero początek! Oto świat mediów bez retuszu. Przed nami wybuchowa mieszanka humoru znanego z porannych audycji i refleksji nad trudną drogą na szczyt.

Audiobook „Poza anteną” to pierwsza taka książka, która zabierze nas za kulisy największych rozgłośni radiowych w Polsce.

- Medialna rzeczywistość w krzywym zwierciadle.
- Wpadki, które nigdy miały nie ujrzeć światła dziennego.
- Niespodziewane zwroty akcji i nieustannie napędzająca wiara w to, że warto spełniać marzenia.
Wszystko to opisane z właściwą autorowi swadą i dystansem do siebie i świata w audiobooku „Poza anteną. Gdy gaśnie czerwona lampka”.

Sprawdź, co słychać… poza anteną!

„Mam wrażenie, że odbiorcy postrzegają świat mediów jako cudowny, wyimaginowany, pastelowy, a dziennikarz jako ludzi, którzy są ulepieni z innej gliny. To wbrew pozorom świat pełen odcieni szarości, powierzchowności i niepotrzebnego nadęcia. Chciałem w tej książce pokazać rzeczywistość z drugiej strony mikrofonu, kiedy gaśnie tytułowa czerwona lampka” – Kamil Baleja

5 proc. przychodu z każdego sprzedanego egzemplarza przeznaczone będzie dla Tosi Stępień, podopiecznej Fundacji Kawałek Nieba.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Kamila Baleji. 

Poza anteną: Gdy gaśnie czerwona lampka - audiobook od Kamil Baleja możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć