ebook Brzask i zmierzch
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Brzask i zmierzch
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Lira
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.94
wciąż za drogo?
25.10 złpremium: 16.19 zł Lub 16.19 zł
22.94 zł
-5% 25.64 zł Lub 23.08 zł
26.99 zł
26.99 zł
Inne proponowane

Trzeci tom barwnej „Trylogii Lwowskiej”, w której Joanna Wtulich zaprasza nas do świata wyższych sfer, pełnego intryg oraz tajemnic. Lwów, początek XX wieku. Uczucie młodej hrabiny zostaje wystawione na próbę. Czy miłość pokona nienawiść?

Wydawać by się mogło, że rozpaczliwa decyzja Anny, podjęta z miłości do męża, definitywnie zniszczy małżeństwo Dukajskich. Tymczasem życie niesie kolejne niespodzianki.

Czy Michał odwzajemni przywiązanie żony? Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem i komu zależeć będzie na rozdzieleniu małżonków?

Magiczny Lwów z początku XX wieku, bezkresne korytarze Twierdzy Przemyśl oraz sielsko-anielski Jabłonów staną się tłem dramatycznych wydarzeń.

Jaką tajemnicę z przeszłości skrywa pułkownik Dukajski? Czy miłość zdoła pokonać rodzinne zdrady, szalejące żywioły i czającą się zewsząd śmierć? Czy i tym razem po najczarniejszym zmierzchu przyjdzie zwiastujący nadzieję brzask?

Brzask i zmierzch od Joanna Wtulich możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć