ebook Dawne tajemnice
3.95 / 5.00 (liczba ocen: 11)

Dawne tajemnice
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 19.74
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-25% 19.74 zł Lub 17.77 zł
23.69 zł
23.90 zł
31.25 zł Lub 28.13 zł
18.42 zł
23.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Rodzina jest najważniejsza, ale to bliscy krzywdzą najmocniej.

Majka próbuje rozwikłać tajemnicę śmierci ojca. Prawda jednak ma bardzo wysoką cenę, a zaskoczenie staje się chlebem powszednim dla wielu osób.

Tajemnice sprzed lat zaczynają wychodzić na jaw. Burmistrz miasta staje po drugiej stronie barykady gotów na wszystko, wiedząc, ile Majka ma do stracenia. I zna więcej jej sekretów, niż ona sama się spodziewa.

Na czym można jeszcze zbudować nadzieję, kiedy okazuje się, że oszukał cię ktoś, kogo najbardziej kochałeś? I czy wśród bezpardonowej walki może pojawić się prawdziwe uczucie?

Seria Blizny Przeszłości

Rekomendacje e-booka Blizny przeszłości

"Dawne tajemnice" to doskonałe połączenie powieści kryminalnej i obyczajowej. Pełna napięcia i nieprzewidywalna. Nie do przegapienia!" - Justyna Chaber, Ona czyta

"Krystyna Mirek kolejny raz udowadnia, że jest autorką wszechstronną, świetnie łącząc kryminał z powieścią obyczajową. "Dawne tajemnice" to historia, która uświadamia, że każda prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw. Must read tej jesieni!" - Joanna Wolf, NIEnaczytana

O e-booku Blizny przeszłości blogerzy napisali: 

Mocnym punktem tego psychologicznego thrillera jest umiejętne dawkowanie emocji. Choć tempo akcji nie jest porównywalne z huraganem, to proszę mi wierzyć poznawanie tej historii określić można mianem rollercoastera. Autorka utkała mocną historię, w której intryga nie pozwala nam oderwać się od lektury. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Dawne tajemnice od Krystyna Mirek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Rodzina jest najważniejsza, ale to bliscy krzywdzą najmocniej.
Dawne tajemnice to bez wątpienia książka, na którą warto było czekać. A Wy nie czekajcie ani chwili dłużej i sięgnijcie po drugą część serii Blizny przeszłości. Jeśli nie czytaliście pierwszej tytułowej części, to warto nadrobić te zaległości, by móc kontynuować poznawanie historii Majki.

Krystyna Mirek zyskała uznanie czytelników powieści obyczajowych. Cyklem Blizny przeszłości również zaskarbi sobie sympatię zwolenników mocniejszych wrażeń. „Dawne tajemnice” to drugi thriller autorki, którym dowiodła, że również w tym gatunku doskonale ukazuje swój kunszt trzymania czytelnika w napięciu.

Majka to bohaterka odważna, nie bojąca się przeszkód. Jest zdeterminowana w poznaniu prawdy o śmierci swojego ojca. I choć mieszkańcy Borek nabierają wody w usta, krzyk Majki w dotarciu do prawdy, sprawia, że każdy z nich obawia się finału. Przyznam szczerze, że także i jak brnąc w głąb fabuły czułem niepewność oraz ciągłe napięcie wobec tego, co odkryje Majka.

Jak wysoką cenę będzie musiała zapłacić za poznanie prawdy? Czy zdoła pozbierać się, gdy ta wyjdzie na jaw?

A prawdą jest to, że Dawne tajemnice trzyma nas w kleszczach niepewności, nie tylko podczas lektury, lecz również po jej zakończeniu. Z niecierpliwością śledzić będę zapowiedzi wydawnicze, gdyż jak najprędzej pragnę poznać finał tej historii.

Jesteśmy świadkami przemiany burmistrza, który w finale pierwszej części postanowił przejść na stronę Majki. Wcześniej nieprzychylny wobec jej działań, teraz jest gotowy pomóc Majce w dotarciu do prawdy. Pytanie tylko, czy kobieta poradzi sobie z wiedzą burmistrza? Ciekaw byłem także relacji Majki z Michałem.

Mocnym punktem tego thrillera psychologicznego jest umiejętne dawkowanie emocji. Choć tempo akcji nie jest porównywalne z huraganem, to proszę mi wierzyć poznawanie tej historii określić można mianem rollercoastera. Autorka utkała mocną historię, w której intryga nie pozwala nam oderwać się od lektury.

Dawne tajemnice to książką, którą mogę zaadresować zwolennikom thrillerów. Choć myślę, że miłośnicy Pani Krystyny, którzy czytają jej powieści obyczajowe, również znajdą w tej historii coś dla siebie. A ja dodam jeszcze od siebie, że „Dawne tajemnice” śmiało można wpisać na listę Najlepszych Interesujących Książek. Natomiast moim zestawieniu najlepszych książek 2021 roku ta powieść plasuje się w ścisłej czołówce. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć