ebook Dyplomacja
4.23 / 5.00 (liczba ocen: 7360)

Dyplomacja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 55.89
wciąż za drogo?
79.97 złpremium: 51.59 zł Lub 51.59 zł
-23% 55.89 zł Lub 50.30 zł
61.91 zł
81.70 zł Lub 73.53 zł
85.99 zł
65.61 zł
68.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Od koncertu mocarstw, przez piekło światowych wojen, do końca zimnej wojny – panoramę dziejów dyplomacji prezentuje w swoim najwybitniejszym dziele człowiek najbardziej do tego zadania odpowiedni – Henry Kissinger: dyplomata, negocjator, literat i autor sukcesów amerykańskiej polityki II połowy XX wieku. Jest to jedyna historia dyplomacji doprowadzona do czasów najnowszych.

„Oparta na gruntownej wiedzy historycznej, oddająca inteligencję, dowcip i ironię autora, zrodzona z rzadkiego rozumienia sił, które łączą i dzielą narody, «Dyplomacja» Kissingera jest wręcz obowiązkową lekturą dla wszystkich, którzy pragną pojąć współczesny świat i zachodzące w nim procesy.

W polskim przekładzie, bardzo dokładnym wobec intencji autora i autoryzowanym, czytelnik znajdzie szereg ocen, które wydadzą mu się kontrowersyjne, nawet szokujące. Szczęśliwie wkroczyliśmy w epokę, w której takie oceny – odmienne od tradycyjnie prezentowanych w Polsce – mogą być publikowane, pokazując, że świat wiele faktów i procesów postrzega odmiennie od tego, do czego Polacy przywykli” – fragment ebooka „Dyplomacja”

Dyplomacja od Henry Kissinger możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć